PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک بوت ۷????

gianna michaels
27-01-2013, 15:40
Hi.....ویندوز ۷ من بوت استارش خراب شده و بالا نمیاد...سی دی رام و فلش نیز ندارم .فقط با اوبنتو میتونم بیام و یک درایو ۱۰۰ مگ هست که باید فایل های بوت ویندوز را انجا کپی کنم.از کامپیوتر دیگه به دی وی دی ویندوز ۷ دسترسی دارملطفا بگید فایل های مربوط به بوت ۷ کجاست.البته با لن میتونم نوت بوک را به کامپیوتر وصل کنم و کل ایمیج ویندوز ۷ را کپی کنم روی هارد ...آیا از هارد میشه ویندوز نصب کرد؟ مثلا از درایو دی ویندوز را نسب کرد کاملا از هارد اینترنال؟با تشکر

jafarian
27-01-2013, 16:37
شماباید از طریق dvd ویندوز بوت خودتون تعمیر کنید برای درست کردنشم باید اگر دستگاه شما dvd rom نداره ویندوز روی فلش بوت کنید بعد از طریق بوت فلش بالا بیاین تو همه صفحه اول کلیدهای shift+f10 فشاربدین همزمان طبق تصویر پایین در کادر که باز میشه این دستور پایین وارد اینتر کنید از اخرم سیستم ریستارت کنید بالا که اومد از نوع تست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگر بازم به همون صورت بوت از طریق بوت ویندوز 7 بالا بیاین اینسری از اون پایین سمت چپ گزینه repair your computer انتخاب کنید بعدشم همینطوری next بزنید تا به صفحه recovery options برسین داخل این صفحه گزینه startup repair انتخاب بعد که کارش به اتمام رسید از نوع تست کنید:n01: