PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارشیو پوستر فیلم

behzad1363
27-01-2013, 14:35
سلام دوستان
من ارشیو فیلم دارم می خوام پوسترها یا عکس ها فیلم رو دانلود کنم تک تک نه کلی دانلود کنم هر چی هست مثلا پوستر فیلم های سال 2011
من دنبال نرم افزاری یا سایتی که دسته جمعی کل پوسترهای فیلم رو دانلود کنه
دنبال نرم افزاری هستم که تمام اسم های پوشه یا فایل ها رو جستجو و اسم ها رو تو فایل Txt یا مشابه برام ذخیره کنه
و آخریش هیج نرم افزاری هست که (من دو تا هارد 2 ترا دارم که ارشیو فیلم هستند )با نرم افزار دو تا هارد رو جک کنه و اسم فیلم های تکراری رو نشون بده تا بتونم خذفشون کنم
ممنون

behzad1363
30-01-2013, 11:29
کسی نیست کمک کنه

Traceur
30-01-2013, 16:01
سلام دوست عزیز ...

سایت Allposter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])انواع پوسترهای فیلم ها رو داره .
نرم افزار FileLocator Pro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])قابلیت جستجوی کامل و دقیق و همچنین اکسپورت نتایج جستجو بصورت Text رو هم داره.
نرم افزار Hardcoded Software DupeGuru ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]*98.ir/soft/Hardcoded.Software.dupeGuru.3.4.1.rar) وDuplicate File Remover ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] er_full.php)پیشنهاد میشه .

پ.ن :‌ یه ستاره تو آدرس Hardcoded Software DupeGuru هست اونو موقع وارد کردن آدرس حذف کن .

behzad1363
02-03-2013, 10:57
سلام
ممنون از معرفی نرم افزار ها ، عالی بود
FileLocator Pro اگر امکان داره درباره اش توضیح بدید
جون وقتی ذخیره میکنه تمام ادرس رو ذخیره میکنه
من فقط اسم فایل رو می خوام (اسم فیلم ) به محل ذخیره فیلم نیاز ندارم
نرم افزاری سراغ دارید که اسم فیلم رو بدم زیر نویس فارسی رو پیدا کنه ؟
ممنون

behzad1363
05-03-2013, 13:39
:42::42::42::42:

ata.royalfalcon
05-03-2013, 14:54
من فقط اسم فایل رو می خوام (اسم فیلم ) به محل ذخیره فیلم نیاز ندارم

سلام .

ميتونيد از دستور dir هم استفاده كنيد . براي مثال دستور زير ليستي از اسامي فايل و فولدرهايي كه در درايو d هست را در فايلي به اسم print و در درايو f ذخيره ميكند .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اين دستور را بايد در cmd وارد كنيد .

behzad1363
06-03-2013, 07:50
ممنون امکانش هست فایل های داخل پوشه رو هم ذخیره کنه

ata.royalfalcon
06-03-2013, 09:25
ممنون امکانش هست فایل های داخل پوشه رو هم ذخیره کنه

ميتونيد از سوييچ s/ استفاده كنيد .

توجه داشته باشيد كه خروجي ممكنه شلوغ از آب دربياد مخصوصاً اگر در هر فولدر فايلهاي زيادي داشته باشيد .ولي اگر مثلاً كليه فيلمها در داخل فولدر movie و در درايو d باشه بدون سوييچ s/ ميتونيد از دستور زير استفاده كنيد اينطوري خروجي ساده تر خواهد بود .

behzad1363
06-03-2013, 09:50
ممنون ولی شلوغ شد نمیشه مسیر ادرس ها رو حذف کرد وقت اسم فایل انتهای رو سیو کرد؟

ata.royalfalcon
06-03-2013, 12:01
ممنون ولی شلوغ شد نمیشه مسیر ادرس ها رو حذف کرد وقت اسم فایل انتهای رو سیو کرد؟

راه ديگه اي بنظرم نميرسه . اگر از سوييچ s/ استفاده بشه مسير رو بطور كامل نشون ميده . مگر اينكه از سوييچ s/ استفاده نكنيد ولي آدرس مورد نظر رو در دستور dir وارد كنيد .