PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی دوسیم‌کارته نسبتاً ارزون

Carl
26-01-2013, 23:56
سلام..
من بیشتر از سه سال می‌شه که یه ۵۸۰۰ دارم؛ منتها الان به خاطر اینکه می‌خوام کنار ایرانسلم از یه سیم‌کارت همراه اوّل هم به‌طور همزمان استفاده کنم، تو ذهنم هست که ۵۸۰۰ رو بفروشم (حدود ۱۷۰ تابستون قیمت گرفتم) و به‌جاش یه دوسیم‌کارته‌ی ارزون‌قیمت (مکس ۱۴۰ تا ۱۵۰) بگیرم.

از اونجایی که پولم به خریدن یه گوشی خیلی خوب نمی‌رسه و [مثلاً] ترجیح می‌دم گوشی‌م دوربین نداشته باشه تا اینکه یه دوربین VGA داشته باشه، می‌خوام گوشی جدیدم به‌جز امکانات اوّلیّه (SMS و…) چیز اضافه‌ای نداشته باشه.

چشمم به این مدل‌های دوسیم‌کارته خورد:
Nokia X1-01 [قیمت: حدود ۱۵۰]
Nokia 101 [قیمت: حدود ۱۱۰]
GLX C3 و سایر مدل‌های GLX [قیمت: حدود ۷۰]

حالا دو تا سؤال پیش می‌آد:
اوّل: گوشی‌مو بفروشم یه دوسیم‌کارته بگیرم یا گوشی‌مو نگه دارم کنارش یه گوشی ساده‌ی دیگه بگیرم؟

دوم: از بین گوشی‌های دوسیم‌کارته با ماکسیموم قیمت ۱۵۰ چی پیشنهاد می‌کنید که امکاناتی مث دوربین نداشته باشه؟

پیشاپیش ممنون.

r00t
27-01-2013, 00:54
من الان خودم یه نوکیا n70 دارم و یه نوکیا x1-01
در مورد سوال اولتون باید بگم که بهتره گوشیتون رو نگه دارید . اول به خاطر اینکه با گوشی ساده نمی تونید یه سری کارها رو انجام بدید و گوشی که الان دارید عصای دستتون میشه اونموقع . ( مثل بلوتوث یه فایل ) دوم اینکه اگر گوشیتون رو بفروشید و بعدا پشیمون بشید هزینه بالایی باید برای خرید گوشی جدید بدین .
تو گوشی هایی که گفتید همون طور که گفتم نوکیا x1-01 رو خودم دارم . گوشی خوبیه نقاط قوت و ضعفش رو می نویسم که با باقیه گوشی ها بتونید مقایسه کنید
نقات قوت :
1- شارژ خیلی خوب نگه می داره ( نزدیک به سه تا چهار روز در حالتی که خیلی موسیقی گوش می دم ) اگر خیلی کار نکنید تا یه هفته الی 10 روز هم شاید برسه
2 - پشتیبانی از مموری کارت میکرو اس دی تا 16 گیگ
نقات ضعف :
1 - نداشتن بلوتوث
2 - عدم امکان جلو و عقب بردن زمان موسیقی
3 - فقط امکان پخش فایل های mp3 را دارد و بنابراین چیزی به نام فایل منیجر در آن وجود ندارد ( عکس و ویدیو نمی تونه نمایش بده )
4 - در صورت مکالمه با یک سیم کارت و تماس به سیم کارت دیگر پیغام خاموش بودن میده .
به طور کل بگم هیچ کدوم از معایبی که براتون نوشتم باعث نشد که بعد از حدود 6 ماه از خریدن این گوشی پشیمون بشم . یه گوشی خوبه که نمی خواد هر دقیقه بزاریش تو شارژ و تو مسافرت و بیرون از خونه راحت می تونی باهاش موزیک گوش بدی .

hr40c
08-02-2013, 00:27
من الان خودم یه نوکیا n70 دارم و یه نوکیا x1-01
در مورد سوال اولتون باید بگم که بهتره گوشیتون رو نگه دارید . اول به خاطر اینکه با گوشی ساده نمی تونید یه سری کارها رو انجام بدید و گوشی که الان دارید عصای دستتون میشه اونموقع . ( مثل بلوتوث یه فایل ) دوم اینکه اگر گوشیتون رو بفروشید و بعدا پشیمون بشید هزینه بالایی باید برای خرید گوشی جدید بدین .
تو گوشی هایی که گفتید همون طور که گفتم نوکیا x1-01 رو خودم دارم . گوشی خوبیه نقاط قوت و ضعفش رو می نویسم که با باقیه گوشی ها بتونید مقایسه کنید
نقات قوت :
1- شارژ خیلی خوب نگه می داره ( نزدیک به سه تا چهار روز در حالتی که خیلی موسیقی گوش می دم ) اگر خیلی کار نکنید تا یه هفته الی 10 روز هم شاید برسه
2 - پشتیبانی از مموری کارت میکرو اس دی تا 16 گیگ
نقات ضعف :
1 - نداشتن بلوتوث
2 - عدم امکان جلو و عقب بردن زمان موسیقی
3 - فقط امکان پخش فایل های mp3 را دارد و بنابراین چیزی به نام فایل منیجر در آن وجود ندارد ( عکس و ویدیو نمی تونه نمایش بده )
4 - در صورت مکالمه با یک سیم کارت و تماس به سیم کارت دیگر پیغام خاموش بودن میده .
به طور کل بگم هیچ کدوم از معایبی که براتون نوشتم باعث نشد که بعد از حدود 6 ماه از خریدن این گوشی پشیمون بشم . یه گوشی خوبه که نمی خواد هر دقیقه بزاریش تو شارژ و تو مسافرت و بیرون از خونه راحت می تونی باهاش موزیک گوش بدی .
من هم با این دوستم موافقم گوشیتو نگه دار یه دوسیم ساده بخر nokiax1-01بهترین انتخابه دارم ازش راضی هستم باتری خیلی خوبی داره صداش بلنده مموری میخوره