PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید هارد دسیک =اینرنال=اکسترنال

omidbooter
25-01-2013, 23:27
سلام به همه
من میخوام یه هارد اینترنال و اکسترنال بگیرم
من الان 3 تا هارد دارم
ssd corsair force gt 120 gig
segate 2 t 7200 internal sata 3
western green 1.5 t sata 21
هارد وسترنم که گرین هست 2 سالی بیشتر هست دارم و به چز سرعت کمش از نظر کم صدایی و کارایی عالی بوده و اصلا صدا نداره و اذیت نکرده. هارد جامد هم که عاله کلا فقط یه سوال برام مونده که رو جعبش و تو مشخصات سایتش زده سرعت رید و رایت 500 مگ بر ثانیه اما من تو انتقال فایل ها از درایو خود هارد به درایو دیگه سرعتش تقریبا مثل سیگت 7200 هم هست و با نرم افزار هم تست گرفتم سیگتم 100 گرفت هارد جامدم 280 گرفت و فقط فرقش این بود که تازه به 400 هم تو تست نرسید چه برسه 550 ؟؟؟؟؟دلیلش چیه؟یعنی تبلیغاتی بوده همش؟

البته تو کار کردن با نرم افزار ها و بازیها و کلا سرعتش نسبت به سیگت بیشتره و محسوسه اما نه اون مقداره 550 مگ که تبلیغ کردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
اما هارد سیگتم بر خلاف سرعت خوبش صداش خیلی زیاده و از روزی گرفتم هر چند دقیقه یه صدای تابلو و بد میداد و یعد چند ماه یهو وقتی زدم به یه سیستم دیگه کلا بالا نیومد فرستادم تعمیر که شانس آوردم تعمیر شد اطلاعاتم برگشت اما باز صدا میده و بیشتر شده و اصلا امنیت نداره برای اطلاعاتم

می خوام یه هارد بگیرم که مثل گرین امنیت و بی صدا باشه ولی سرعتشم خوب باشه

وسترن بلک خیلی عالیه اما فعلا که گیر نماید 2 تراش و جتی 1 تراش

یه سوال دیگه فرق بین وسترن بلک 1 ترا و 2 ترا تو سرعت و کارایی چقدره؟ پلاتر 1 ترا کمتاره از 2 ترا که این خودش باعث افزایش سرعت نمیشه؟
هارد های اکسترنال با امنیت بالا و سرعت خوب پی پیشنهاد میدید؟می خوام برای این ور اون ور ببرم اطلاعات بریزم 1 ترا
ممنونم

omidbooter
27-01-2013, 01:33
دوستان عزیز کسی نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ میخوام هارد بگیرم عجله دارم
ممنون

omidbooter
30-01-2013, 05:41
?????????????????????????????????????????????????? ???????????????

komail
30-03-2013, 08:15
------------------------