PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب میان دوربین Canon PowerShot SX260 HS و Fujifilm FinePix F750EXR

mahdimb
25-01-2013, 11:24
سلام، نظرتون درباره این دو دوربین چیه و خرید کدومشون با ارزشتر هستش؟
از لحاظ قیمت تفاوت زیادی ندارند و هر دوشون حدود 700 هزار تومان هستن. در لینک زیر هم مقایسه دو دوربین در سایت دیجی کالا رو گذاشتم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در نهایت اگه در این حدود قیمت، پیشنهاد بهتری دارید بفرمایید.:n06:

itno66
02-02-2013, 12:20
سلام من از فوجی خبر ندارم اما 260 و چند ماهی میشه خریدم تقریبا راضی ام البته ملاک من کیفیت تصاویر بود که کیفیتش عالیه و بسیار کم نویزه.گول مود های بیشتر رو نخور چه فایده سه بعدی عکس بگیره نویزی؟من کل تهران و زیر و رو کردم دوربین های بسیار شیک و پیشرفته ای دس گرفتم اما نهایت رسیدم به همین!! البته این نظر شخصی منه!:n01:

mahdimb
03-02-2013, 12:23
سلام من از فوجی خبر ندارم اما 260 و چند ماهی میشه خریدم تقریبا راضی ام البته ملاک من کیفیت تصاویر بود که کیفیتش عالیه و بسیار کم نویزه.گول مود های بیشتر رو نخور چه فایده سه بعدی عکس بگیره نویزی؟من کل تهران و زیر و رو کردم دوربین های بسیار شیک و پیشرفته ای دس گرفتم اما نهایت رسیدم به همین!! البته این نظر شخصی منه!:n01:
سلام من هم همین SX260 رو خریدم به قول فروشنده میگفت این قابلیت هایی که فوجی برای دوبین هاش تبلیغ میکنه رو کانون هم خیلی هاشو داره اما تبلیغی در موردش نمیکنه.