PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استفاده از محلول گیاهی جدید برای میخچه (ادیب)

master0
25-01-2013, 01:58
سلام دوستان ؛

بعد از مدتی , یک محلول یا بهتر بگم کرم برای میخچه پا پیدا کردم که اسم خاصی نداره ولی مال شرکت دارویی ادیب هستش ...

توش یه محلول مشکلی رنگ و نسبتا آبکی هست که یه سری خورده هایی هم توشه که نمی دونم چیه دقیقا !!

الان دو روزی میشه که برای میخچه استفاده کردم ، و این دو مورد رو تا الان تجربه کردم :

اول اینکه روی محل میخچه ضربان نبض احساس می کنم ! ...

دوم وقتی به اون بخش میخچه دست می زنم کمتر از قبل درد می گیره . ..

روی بروشور این محلوله نوشته اولین محلول گیاهی اختراع شده هستش و بعد از چند بار استفاده روی محل میخچه به طور کامل رفعش می کنه و طبق عکس هایی هم که زده بود ظاهرا نیاز به کندن اون میخچه نیست ...
(اضافه می کنم که یک جراح حرفه ای برای میخچه من گفت باید عمل بشه و توی توضیحات متوجه شدم کل ضایعه رو می خواد برداره ! و بین 2 تا 4 بخیه هم داره :n29:)

نظر تون چیه؟

به نظر تون این محلوله داره مفید عمل می کنه یا نه با توجه به اون دو نشونی که دادم ؟ :n23:

master0
26-01-2013, 02:03
دوستان اگر نظر دارید بدید لطفا ؛ منتظریم !!

ضمنا دوستان درد گرفتن کناره های میخچه عادیه ؟؟ وقتی لمسش می کنم درد میگیره !! :n29:

raana
26-01-2013, 23:23
سلام دوست عزیز....

من از این محلول هیچ شناختی ندارم......ولی از یکی از دوستانم که تو کار دارو هست پرسیدم...

به ظاهر موثرترین دارو برای درمان این مشکل همینه.......... دیگه بیشتر از این توضیحی نداد.......

master0
27-01-2013, 00:45
از پیگیری تون خیلی ممنونم دوست گرامی ...

فقط یه سوال دیگه (ممنون میشم پاسخ بدین !)

من تصمیم گرفتم میخچه رو ببرم پیش یه دکتری که با دستگاه کوتر میخچه رو در میاره ...

به نظر تون با این وضع من کوتر می تونه میخچه رو از بین ببره ؟

میخچه چند روزیه اطرافش هم دست می زنم درد می گیره و چند روز پیش یکی دیگه توی 0.5 سانتیش درست شد ...

به نظر تون کوتر جواب میده یا جراحی عمیق و کامل ؟؟

Saeed Dz
27-01-2013, 02:46
سلام دوست عزیز....

من از این محلول هیچ شناختی ندارم......ولی از یکی از دوستانم که تو کار دارو هست پرسیدم...

به ظاهر موثرترین دارو برای درمان این مشکل همینه.......... دیگه بیشتر از این توضیحی نداد.......

دوست گرامی لطفن از دوستتون در مورد ماهیت و مواد تشکیل دهنده ی این دارو هم سوال کنید. ماده ای که از محتویتاش خبر ندارید رو واقعن چطور تایید میکنید (حتی به نقل از دوستتون) ؟!

از پیگیری تون خیلی ممنونم دوست گرامی ...

فقط یه سوال دیگه (ممنون میشم پاسخ بدین !)

من تصمیم گرفتم میخچه رو ببرم پیش یه دکتری که با دستگاه کوتر میخچه رو در میاره ...

به نظر تون با این وضع من کوتر می تونه میخچه رو از بین ببره ؟

میخچه چند روزیه اطرافش هم دست می زنم درد می گیره و چند روز پیش یکی دیگه توی 0.5 سانتیش درست شد ...

به نظر تون کوتر جواب میده یا جراحی عمیق و کامل ؟؟
ببینید تا اونجا که من میدونم میخچه نباید درد کنه! و البته شاید انواعی از اون باشه که درد هم داشته باشه اما من اطلاع ندارم. در مورد از بین بردنش خب از پزشکتون سوال کنید که آیا از ریشه از بین میره روش جراحی یا نه چون میخچه اگر از ریشه از بین برده نشه به زودی دوباره ایجاد خواهد شد ضمن اینکه شنیدم با لیزر هم میشه اینکار رو کرد.
دوستانی که اطلاع دارن لطفن اینجا توضیحاتی قرار بدن تا دوستمون به جواب سوالش برسه.

OnlyRealMadrid
12-08-2017, 02:09
دوست عزیز امیدوارم هنوز در این فروم فعال باشید، چون به کمکتون نیاز دارم. میخوام بدونم این دارو یا روش دیگه ای بالاخره میخچتونو خوب کرد یا خیر؟ من الان 4 ماهه میخچه زیر شست پام خوب نشده و به جاییم میگیره به شدت درد آوره ...

master0
12-08-2017, 09:43
f
دوست عزیز امیدوارم هنوز در این فروم فعال باشید، چون به کمکتون نیاز دارم. میخوام بدونم این دارو یا روش دیگه ای بالاخره میخچتونو خوب کرد یا خیر؟ من الان 4 ماهه میخچه زیر شست پام خوب نشده و به جاییم میگیره به شدت درد آوره ...

وای من چقدر سر این میخچه ها زجر کشیدم 4 سال پیش :n04:

خلاصه بگم، من هر روشی که فکرشو کنید تست کردم ، محصول ، چسب ، کوتر ، جراحی ، گیاهی ، و ......
هیچ کدوم تقریبا اثری نکردن

فقط یه راه خیلی خوب جواب داد اونم فریز بود که با نیتروژن مایع انجام داد دکتر، که البته درد خاصی هم نداشت،
واسه میخچه های سطحی شاااید چسب بعد از 2 ماه استفاده ! جواب بده ولی میخچه شما شده 4 ماه،
حتمن و حتمن روش فریز با نیتروژن مایع رو تست کن، چیز سختی ام نیست یه کم میزنه به محل میخچه بعد 1 هفته خوب میشه
احتمالا 2 3 جلسه نیاز داشته باشی تا ریشه هم فریز کنه

تست کردی اینجا نتیجشو بگو:n12: