PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل؟

OGHAB222
24-01-2013, 15:37
سلام.چطوری میتونم نرم افزارها یی رو که در موقع نصب ویندوز با ویندوز نصب میشن رو پاک کنم .
من از windows xp-sp2 استفاده میکنم.ممنون:n17:

jafarian
25-01-2013, 00:25
اگرمنظورتون اینه که اینسری برنامه ها رو درقسمت add\remove کنترل پنل ندارین ازطریق رجیستری طبق سایت پایین میتونید تست کنید به اینصورت که:n01:

ابتدا به این مسیرپایین از رجیستری برین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعدش فلدر برنامه مورد نظر خودتون از این قسمت پاک کنید

بعد باز به این مسیر پایین از رجیستری برین

بازم فلدر مورد نظر برنامه خودتون از این قسمت پاک کنید

برای مسیر پایین طبق دو تا روش بالا عمل کنید

بعد به این قسمت برین از رجیستری

اگر اسم برنامه خودتون در این قسمت دیدین پاک کنید

بعدم به این مسیرهای پایین برین اگر نوشته های مرتبط با برنامه خودتون دراین مسیرها دیدین کلا پاک کنید منظور از YourUserID همون پوشه یوزر شما میشه .

Uninstall Programs Manually ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OGHAB222
26-01-2013, 14:44
:n21:
دوست من برای پاک کردن IE و WINDOWS MEDIA PLAYER دقیقن چکار باید بکنم؟

jafarian
27-01-2013, 00:33
برای مدیاپلایرروشهای پایین برین:n01:

روش اول

سیستم ریستارت کنید گزینه f8 بزنید بعدم گزینه safe mode انتخاب کنید وقتی وارد ویندوز شدین منوی run اجراداخلش دستور

تایپ اینترکنید بعد گزینه Windows Media Player 11 انتخاب بعدم گزینه Remove انتخاب کنید بعد طبق مراحل پیش برین از آخرم درخواست ریستارت شدن سیستم میده که باید سیستم ریستارت کنید

روش دوم

باز منوی run اجرا این دستور پایین با موس داخلش paste بعدم اینتر کنید

بعد روی Next آخرم Finish کلیک کنید.

How to uninstall Windows Media Player 11 in Windows XP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای حذف اینترنت اکسپلورر هم طبق روش پایین برین که این مربوط به اینترنت اکسپلورر 7 میشه

روش اول

منوی run اجرا داخلش دستور

تایپ اینتر کنید بعد یک لیست برای شماباز میشه بعد از داخل اون لیست برنامه Windows Internet Explorer 7 پیدا کنید گزینه Remove انتخاب کنید برای اینکه مطمئن بشین اینترنت اکسپلورر بطور کامل پاک شده منوی run اجرا داخلش دستور

تایپ اینتر کنید بعد از کادری که باز میشه از منوی Help گزینه About Internet Explorer انتخاب کنید دراین قسمت ورژن اینترنت اکسپلورر به نمایش درمیاد که باید 6 نمایش داده شود.

How to uninstall Internet Explorer 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])