PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشگل عجیب با هارد 1 ترابایت(ااساتید - مدیران -افراد خبره - آدم خیرخواه همگی کمک)

UWE2009
23-01-2013, 17:42
با سلام نزدیک 2 سال هست هارد اترابایت مدل Adata nh03 usb2and 3 دارم نزدیک به 800 گیگ دیتا دارم داخلش همه چیز تا دیروز خوب بود....
دیروز در هنگام کپی فیلم سیستم خاموش شد و وقتی دوباره سیستم را روشن کردم هارد بالا اومد مشکل کپی کردن نداره با سرعت خوب کپی میکنه ولی وقتی میخوام یک آهنگ یا فیلم از هارد اجا کنم متاسفانه تیک تیک میزنه در حالی که قبلا فیلم های با حجم 10 گیگ اچ دی نیز به راحتی پخش میکرد و .....

یعنی reading هارد سرعتش افتضاح شده

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سیستم عامل را عوض کردم گفتم شاید از ویندوز باشه.... اینبار وقتی هارد را وصل کردم ویندوز چند بار سعی کرد هارد را بشناسه ولی موفق نبود
یعنی الان هارد نیز بالا نمیاد :n28::n28:

کمک کنید......................
لطفا با تشکر

:n28:

EXTREME
23-01-2013, 17:57
هارد رو که وصل کردین یک عکس از تب health نرم افزار hd tune بدین

بهتره هارد رو اطلاعاتشو یک جا بریزین و یک دور فرمت کنید یعنی پارتیشنشو پاک کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت

همچنین با hdd regenerator از ویندوز یک اسکن بکنید هارد رو

UWE2009
23-01-2013, 18:31
با تشکر از استاد گامی.......

خوشبختانه هارد بالا اومد ولی مشکل اجرای فایل همچنان وجود داره
مثلا وقتی میخوام وارد فولد تصاویر بشم که 200 تا عکس هست 2 دقیقه طول میکشه تا عکس ها لود بشوند
ولی اگر دوباره بخوام وارد همون فولدر بشم کمتر از 1 ثانیه طول میشکه و همه عکس ها نیز از قبل لود شده اند

مشکل از کجاست؟
به راحتی بالا میاد میشه با سرعت 29مگ بر ثانیه روش فایل ریخت ولی وارد هر فولدر بخوای بشی از 1 دقیقه تا 10 دقیقه بستگی به حجم فولدر زمان می برد

اسکن هم چشم تو تاپیک میذارم......

ShinGo1992
23-01-2013, 18:35
احتمال زیاد پارتیشن بندی کنید درست شه
اسکرینهای نرم افزار hd tune رو بزارید بررسی کنیم
29 مگ خیلی خیلی کمه باید حدود 45 55 مگ باشه

UWE2009
24-01-2013, 13:37
احتمال زیاد پارتیشن بندی کنید درست شه
اسکرینهای نرم افزار hd tune رو بزارید بررسی کنیم
29 مگ خیلی خیلی کمه باید حدود 45 55 مگ باشه

بفرمایید عکس از تب health
حجم 126 کیلوبایت هست شاید کمی دیر لود بشه..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TREASURES
24-01-2013, 14:01
سلام
از بنچمارکش بزارید مشخص میشه......
منظورم سرعت read , write شه بعدش یه تست bad sector هم بگیرید (بایوس هم یه بار دیفالت کنید)
:n01:

UWE2009
24-01-2013, 19:10
بفرمایید:

EXTREME
24-01-2013, 22:24
بفرمایید عکس از تب health
حجم 126 کیلوبایت هست شاید کمی دیر لود بشه..

با نرم افزار hdd regenerator هارد رو کامل اسکن کنید رو مود scan and repair و نتیجرو بگین