PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام خطا is compressed بعد از نصب کامل ویندوز 7 روی لپتاپ MSI

smarts125
23-01-2013, 11:53
سلام
من یه ویندوز سون روی مینی لپتاپ msi نصب کردم و بعد از نصب کامل ، هنگام بالا اومدن مینویسه
BEHYZ is compressed
اول فکر کردم مشکل از نصب یا نوع ویندوزه ولی هر کدومو نصب کردم قسمت اول پیغام (BEHYZ)متفاوت بود که فکر کنم اختصار چیزی باید باشه .
بعدشم میزنه :
press CTRL+ALT+DEL to restart
که وقتی اونو میزنم بازم همین میاد..
تو رو خدا کمکم کنید ...

smarts125
24-01-2013, 12:54
ینی کسی نمیتونه کمکم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟:n28::n28::n28::n28:

black.assassin
24-01-2013, 13:54
مشکل از اینه که شما تو properties درایوت زدی که compress انجام بده روی فایلها. درایو ویندوز رو نباید این تنظیمات رو روش اعمال کنی. ویندوز رو روی یک درایو دیگه بریز ( بدون اینکه درایو رو فرمت کنی ) بعد تنظیمات درایو رو به حالت قبلی برگردون و دوباره ویندوز رو بریز درایو قبلیت.

jafarian
25-01-2013, 01:07
شما یک عکس از پیغام خطای خودتون اینجا قراربدین بهتر میشه تشخیص داد امااگر این پیغام BOOTMGR is compressed در یافت میکنید بعدشم از شما در خواست زدن کلیدهای CTRL+ALT+DEL از صفحه کلید میکنه روشهای پایین تست کنید

روش اول

برای برطرف کردن این ارور باید طبق مراحلی که میگم پیش برین بصورت عکسم گذاشتم ابتدا برنامه WinSetupFromUSB ازلینک پایین دانلود کنیدالبته ورژن بتای این برنامه رو بعدشم فلش خودتون اول فرمت کنید به سیستم وصل کنید بعد این برنامه رو اجرا کنید تو شماره 1 طبق شکل پایین تیک گزینه مورد نظر بزنید تو شماره 2 مسیر ویندوز 7 خودتون بدین بعدشم روی دکمه Go کلیک کنید درضمن آنتی ویروسم حین اینکار غیر فعال کنید چون به لودر ویندوز اشکال میگیره وقتی که ساخته شد بوت ویندوز به وسیله فلش بالا بیاین طبق شکل دوم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شکل سوم هم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدش یک پیغام ok دریافت میکنید که باید روی اون پیغام هم کلیک کنید بعدش طبق شکل چهارم طبق شماره 3 ابتدا گزینه computer انتخاب کنید بعدشم روی درایو خودتون که همون c میشه کلیک راست کنید گزینه properties انتخاب کنید طبق شکل پنجم که شکل آخرم میشه تیک گزینه مورد نظر بردارین تایید اوکی کنید بعدشم سیستم ریستارت کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روش دوم

از طریق همون فلش که بوت کردین ویندوز روش بالا بیاین بعدشم طبق شکل پایین وقتی داخل صفحه مورد نظر هستین کلیدهای shift+f10 همزمان فشار بدین بعدش یک صفحه مشکی باز میشه که تو خط فرمان اول دستور bootrec/fixboot رو تایپ کنید مثل همینی که قراردادم اینتر کنید بعد از اینتر تو خط فرمان بعدی دستور bootrec/fixmbr رو وارد اینتر کنید بعدش سیستم ریستارت کنید ارور شما باید برطرف شده باشه.

smarts125
25-01-2013, 02:05
ممنون دوست خوبم ولی این پیغام نیست در ضمن برای اینکه مطمئن بشم این مراحل رو انجام دادم ولی حل نشد .
در ضمن پیغام ها بعد از هر بار نصب ویندوز تغییر میکنه و فقط قسمت is compressed ثابته :n03: