PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی درباره فلش مموری

kasra2002
20-01-2013, 20:45
سلام در صورتی که اشتباه هست لطفا جابجا نمایید ممنون

با سلام
یک فلش مموری دارم که 16 گیگ هست
1 - می خوام روی اون چند تا برنامه بوت مثل ویندوز 7 و ایکس پی و نورتون گاست و پارتیشن مجیک بریزم برای کار
( با برنامه yumi این کار عملی شد ولی ویندوز 7 که با اون نصب می کنم بعد از اولین ریستارت در نصب پیغام ایرور سخت افزار داد و این درحالیه که با برنامه های دیگه این مشکل پیش نمیاد و لی مالتی بوت رو از دست می دم)
2 - میخوام کاری کنم که بعد از این مرحله اون اطلاعات حفاظت بشه یا پارتیشن بندی بشه که در موقع وصل کردن فلش به سیستم ها اطلاعاتم پاکگ و یا ویروسی نشه
ممنون میشم توضیح بدین

.AraMesh.
20-01-2013, 22:48
سلام" جواب اولی رو چون امتحان نکردم نمیدونم ( انجام دادید؟: توی بایوس، اولین بوت رو بذارید برای فلش، تا وقتی ریست میشه مستقیم بره سراغش و بقیه رو غیرفعال کنید)
دومی: هیچ راه و برنامه مناسبی برای جلوگیری از ویروسی شدن فلشها در حال حاضر نیست. چون ممکنه اگه در کنار فایلهای بوت موجود در فلش، چیز دیگه ای بریزید دیگه بوت نشه. آخه ضد ویروسهای موجود فلشها معمولا اول فلش، نصب میشند چون Autorun هستند ( ی نقص بزرگ دارند این آنتی ویروسهای فلش : چون اتوران هستند، اگه ب سیستمی برخوردید ک حاوی ویروس اتوران باشه، ویروس با این اتورانه جاش عوض میشه و عملا اون آنتی ویروسه هیچ کارایی نداره)
این قفل کننده های فلش ک پسورد گذاری میکنند هم بعید میدونم بتونند جلوی ویروس، دوام بیارند یا راحت بتونید بوت کنید.

kasra2002
22-01-2013, 18:58
ممنون فقط در مورد سوال اول اینکه بالا میاد و در جایی که configuring windows هست ایرور میده که windows canot install because of hardware eror
ولی همین ویندوز و همین فلش و همین سیستم ها با برنامه دیگه خوب نصب می شه
در مورد سوال دوم همو منظورم پارتیشن بندی و رایت پروتکت کردن بود

.AraMesh.
22-01-2013, 19:59
ممنون فقط در مورد سوال اول اینکه بالا میاد و در جایی که configuring windows هست ایرور میده که windows canot install because of hardware eror

موقع نصب با فلش، ویندوزتون درایو سخت افزاری رو درست نصب نکرده یا نمیشناسه. مثلا همین فلش( مشکل توی شناختن درایو C,D,E و ...هست)
از اول نصب کنید(خودم چون متاسفانه انجام ندادم از کسی پرسیدم اینو گفت)