PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال فکس با HP LaserJet Pro M1214nfh Multifunction Printer

Microsoft24
20-01-2013, 17:34
درود ،

من تازه این پرینتر رو خریدم و تازه دارم باهاش آشنا میشم ، یک مشکلی در ارسال فکس دارم ، که هیچ فکسی ارسال نمیشه !

Manual ش هم خوندم ، چیز خاصی توش نبود ، اگه کسی تحربه کار با این پرینتر رو داره ، لطفا راهنمایی کنه ...

با تشکر ...

raeesi
20-01-2013, 20:32
فکس رو با اسناد توی کامپیوتر می‌خواین ارسال کنین یا کاغذ پرینت شده؟

اگه از توی سیستم یه سند مثلا یک فایل ورد رو میخواین فکس کنین، کافیه توی ورد پرینت کنین و فکس رو بعهنوان پرینتر انتخاب کنین
توجه کنین که باید ۲تا دستگاه توی سیستم تعریف شده باشه
یکی پرینتر و دیگری فکس و برای ارسال فکس حتما باید فکس رو انتخاب کنین. بعد از اینکه پرینت زدین، کادر Address Book میاد
اونجا شماره رو Add و ارسال می‌کنین و بهمین راحتی ارسال میشه

Microsoft24
20-01-2013, 21:37
فکس رو با اسناد توی کامپیوتر می‌خواین ارسال کنین یا کاغذ پرینت شده؟

اگه از توی سیستم یه سند مثلا یک فایل ورد رو میخواین فکس کنین، کافیه توی ورد پرینت کنین و فکس رو بعهنوان پرینتر انتخاب کنین
توجه کنین که باید ۲تا دستگاه توی سیستم تعریف شده باشه
یکی پرینتر و دیگری فکس و برای ارسال فکس حتما باید فکس رو انتخاب کنین. بعد از اینکه پرینت زدین، کادر Address Book میاد
اونجا شماره رو Add و ارسال می‌کنین و بهمین راحتی ارسال میشه

بصورت کاغذ پرینت شده ست ... :n16: ، وقتی شماره تلفن رو وارد میکنم ، Dial میکنه (رو صفحه میزنه Dialing اما صدای دایال نمیاد ، نمیدونم مشکلی هست ؟) و میزنه No Answer !!! در حالیکه رو خط دومم فاکس دوم ON هست و استارت خورده ...

۱۰۰ بار آزمایش کردم ، بازم No Answer ه ... اما در دریافت فکس ، هیچ مشکلی نداره !!! :n04:

کتابخانه دیجیتال
21-09-2013, 22:49
سلام و درود
دوستان من
HP LaserJet Pro M1214nfh Multifunction Printer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])تهیه کردم
میشه آموزش اسکن با این دستگاه رو یاد بدین
اسکن یک عکس روی کامپیوتر
ممنونم

h_khozooei
22-09-2013, 20:12
سوکت تلفن رو با سوکت لاین اشتباه زدی
درستش کن درست می شه

کتابخانه دیجیتال
23-09-2013, 19:42
سلام و درود
دوستان من
HP LaserJet Pro M1214nfh Multifunction Printer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تهیه کردم
میشه آموزش اسکن با این دستگاه رو یاد بدین
اسکن یک عکس روی کامپیوتر
ممنونم

کتابخانه دیجیتال
23-09-2013, 19:42
یعنی کسی نیست جواب منو بده؟
خواهش میکنم یکی کمکم کنه
لطفا:n16::n30::n12:

h_khozooei
24-09-2013, 14:08
آگر همه چی درست نصب شده باشه دگمه اسکن رو می زنی و یه پنجره تو کامپیوترت باز می شه و ادامه داستان رو می دی

کتابخانه دیجیتال
24-09-2013, 16:22
دکمه اسکن نداره اصلا
همه چیزو هم درست نصب کردم

کتابخانه دیجیتال
24-09-2013, 16:25
آقا یکی جواب مارو بده لطفا

h_khozooei
24-09-2013, 19:41
اگر سون نصب هست رو دستگاهت برو تو قسمت all programs نرم افزار windows fax and scan رو انتخاب کن و تو اونجا می تونی new scan رو بزنی البته بگم باید اسکنرت نصب باشه.
اگر درست نصب کرده باشی می تونی HP scan رو اجرا کنی. فکر کنم یه icon اسکنر درباز داره و بعد اجرا کن