PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درست هایبرنیت نشدن ویندوز

E.N.A.Y.A.T
19-01-2013, 19:57
سلام خدمت اساتید محترم. وقت بخیر.:n16:

وقتی ویندوز رو هایبر میکنم، هایبر میشه ولی موقعی که میخوام کامپیوتر رو روشن کنم و استفاده کنم، میگه ویندوز به طور کامل هایبر نشده و فک کنم میگه که این فایل پیدا نشده:Hiberfil.sys .

چیکار کنم؟ خیلی ممنون از راهنمایی ای که خواهید کرد...

.AraMesh.
20-01-2013, 01:20
سلام" کلا اگه ب مدت طولانی ، سیستم در حالت هایبر... بمونه، انگار رفته تو کما. ب سختی برمیگرده
اگر هنوز میشه ویندوز رو با بوت تعمیر کنید ( یا ریکاوری) انجام بدید
یا دکمه F8 بزنید و وارد قسمت : آخرین تغییرات ذخیره شده مناسب .. بشید ( لاتینش یادم نیست)

E.N.A.Y.A.T
20-01-2013, 16:23
سلام. نه مدت طولانی نیس. از وقتی که ویندوز جدید نصب کردم ایجوری شده دوستان!:n01:

کمـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــک!!:n03:

.AraMesh.
20-01-2013, 20:00
سلام. نه مدت طولانی نیس. از وقتی که ویندوز جدید نصب کردم ایجوری شده دوستان!:n01:

ببینید با اون ویندوز قبلیه هم اینجوری میشد؟ خب شاید ویندوزش مورد داره . ی پک دیگه رو امتحان بکنید

E.N.A.Y.A.T
21-01-2013, 15:38
آره بعضی اوقات.:n03:

ali_ta66
10-01-2014, 23:18
سلام
منم یه مشکل مشابه دارم.
وقتی هایبرنیت میکنم وقتی میخواهم روشنش کنم مثل اینه که ویندوز بد خاموش شده باشه. اصلا هایبرنیت نشده و یه ارور میده و بعد ویندوز از اول بالا میاد.
جدیدا هم هیچ کار خاصی نکردم. من همیشه هایبرنیت میکردم ولی این مشکل تازه به وجود اومده.
لطفا کمکم کنید.

.AraMesh.
11-01-2014, 20:40
سلام" کلا هایبرنت به رم و مادربورد " ستمه. احتمال بالا نیومدن سیستم بعد از چند وقت هست. Stand By بکنید

polestar98g
11-01-2014, 20:57
سلام خدمت اساتید محترم. وقت بخیر.:n16:

وقتی ویندوز رو هایبر میکنم، هایبر میشه ولی موقعی که میخوام کامپیوتر رو روشن کنم و استفاده کنم، میگه ویندوز به طور کامل هایبر نشده و فک کنم میگه که این فایل پیدا نشده:Hiberfil.sys .

چیکار کنم؟ خیلی ممنون از راهنمایی ای که خواهید کرد...
سلام. این مشکل رو دیروز دوستمون اینجا هم مطرح کردند و راه حلّش گفته شد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

------------------------------------------------------------

سلام" کلا هایبرنت به رم و مادربورد " ستمه. احتمال بالا نیومدن سیستم بعد از چند وقت هست. Stand By بکنید
ببخشید دوست عزیز، شما این رو از کجا می‌فرمایید؟!:n04:
به نظر نمیرسه که هیچ مشکلی داشته باشه. یه کمی هم خودتون تحقیق کنید متوجّه میشید.