PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل های تصویر قابل نمایش نیستند

zerosector
19-01-2013, 15:07
سلام
بعد از اینکه کامپیوترم ویروسی شد فایلهای تصویر اصلا نمایش داده نمی شوند با اینکه هر کدام از این فایل ها حجم دارند ولی قابل نمایش نیستند چجوری می تونم این فایلها که خراب شدند را درست کنم؟:n03:

Moahammad_sdt
19-01-2013, 15:16
سلام
بعد از اینکه کامپیوترم ویروسی شد فایلهای تصویر اصلا نمایش داده نمی شوند با اینکه هر کدام از این فایل ها حجم دارند ولی قابل نمایش نیستند چجوری می تونم این فایلها که خراب شدند را درست کنم؟:n03:

شاید نرم افزار مشاهده عکست خراب شده یه نرم افزار دیگه مثل ACD See نصب کن از سایت سافت گذر میتونی بگیری، اگه درست نشد اون وقت امکان داره فایلهای عکست خراب شده باشه، توجه داشته باش گفتم امکان داره.اگه ویندوزت رو هم عوض کنی دیگه خیلی باحاله.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

zerosector
20-01-2013, 09:48
من ویندوز کامپیوترم را عوض کردم با هر کامپیوتری دیگه هم که اونا با ACDsee باز می کنم تصویر قایل نمایش نیست
یعنی هیچ راهی وجود ندارد درستش کنم؟:n03:

Moahammad_sdt
20-01-2013, 17:53
من ویندوز کامپیوترم را عوض کردم با هر کامپیوتری دیگه هم که اونا با ACDsee باز می کنم تصویر قایل نمایش نیست
یعنی هیچ راهی وجود ندارد درستش کنم؟:n03:

دوست عزیز فایل های تصویری شما چند احتمال براشون هست
1 اینکه فایلهای شما دارای ویروس باشه و شما اسم ویروس رو توی نت به صورت سرچ کن
remover viruse name
2 فایلهای شما خراب شده باشه اینجا دو راه به ذهنم میرسه اسم ویروس رو بنویس و بعد فرمت فایل تصویری که خراب شده مثلا jpg
3 نوع فایل مثلا jpg رو تو اینترنت با این کلمات سرچ کن
Jpg repair
Doctor jpg

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

r.moradi
24-02-2013, 11:19
شاید هم ویروس فایل های تصویری شما رو پنهان کرده و یک فایل EXE با همان نام تصاویر درست کرده.
یه نگاه به پسوند فایل بندازید.(البته حواستون باشه که نام فایل ها را با استفاده از Space خیلی طولانی می کنند)