PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : brother 2130 یا Canon lbp 6000 یا hp 1102 یا sumsung 2160

caveman
18-01-2013, 03:47
سلام دوستان

قصد خرید برینتر سیاه و سفید لیزری دارم بین مدل های زیر گیر کردم میخوام کم خرج باشه + کیفیت خوب برای چاپ متن + ارزان بودن قطعات + تعمیرکار فراوان + کارای بالا
کار زیادی هم ندارم باهاش فوقش ماهی 60-70 برگ برینت بگیرم

brother 2130 رو گفتن راحته شارژش و تونر هم ظرفیت بالاتری نسبت به بقیه داره و سینی هم داره قیمت 290 هزار تومن
Canon lbp 6000 نمیدونم چطر هست قیمت 280 تومن گفتن
hp 1102 هم که معلومه تعمیرکار فراوان و قطعات ارزان 285 تومن
sumsung 2160 این هم نمیدونم ولی نسبت به بقیه ارزون تر هست 220 تومن

نمیدونم کدوم برای من مناسب تر هست همونطور که قبلا هم گفتم میخوام دردسر بعدی کمتر داشته باشم من خودم نظرم رو برادر 2130 هست ولی نمیدونم چون هیچ تجربه ای با پرینتر های لیزری ندارم
ممنون میشم راهنمایی کنید

caveman
18-01-2013, 13:49
دوستان خواهشن عجله دارم امروز که جمعه س هیچی ولی فردا پسفردا میخوام بگیرم

caveman
18-01-2013, 21:15
up :n14: up :n22:up

caveman
19-01-2013, 19:48
ممنون از تمام دوستانی که به بهترین شکل ممکن راهنمایی فرمودند پرینتر brother HL-2130 خریداری شد

باز هم ممنون واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم

m_2t_ab
20-01-2013, 00:18
سلام دوست عزیز
از اینکه نظری ندادم،‌عذر میخوام چون نظری نداشتم!
اما حالا که خریدید، لطفا یک نقد و بررسی ازش قرار بدید تا دوستان دیگه استفاده کنن.
ممنونم

caveman
20-01-2013, 01:46
عذر خواهی لازم نیست نمیشه از یک کاربر انتظار داشت برای هر سوالی جواب داشته باشه ولی مطمئن کاربران بسیاری هستن میتونستند راهنمایی کنند البته ناگفته نماند که نمیتوان به چشم "توقع" به این قضیه نگاه کرد چون یاری رسانی در اینترنت چیزیست داوطلبانه!

به هر جال من هموطور که قبلا هم اشاره کردم اولین پرینتر لیزری هست که استفاده میکنم فعلا چند برگی باهاش زدم که نمیدونم ایا همه چی درست هست یا نه چون وقتی برگ تست میگیری یک چیزای خرچنگ قورباغه ای مینویسه که معلوم نیست چیه ( حروف و اعداد علامت پشت سر هم از حروف لاتین گرفته تا علامت های مثل ×!@#$^98 ) نمیدونم طبیعی هست یا نه قبلش طبق نوشته بروشور کارتریج رو تکون دادم بعد جا زدم ولی با متن که پرینت گرفتم مشکلی نداره من دقت رو روی ٣٠٠dpi گزاشتم و toner saver هم فعال کردم یکم پرسروصداست و باد تقریبا زیادی تولید میکنه همچنین توان زیادی میخواد چون موقع کار در ساعات اوج مصرف چراغ های خونه نورشون کم و زیاد میشد به هر حال این اطلاعاتی بود که بنده فعلا دارم سوالی بود همینجا مطرح کنید لطفا

m_2t_ab
20-01-2013, 13:01
حق باشماست.

مصرف دستگاه های لیزری زیاده و چیزی در حد 300 تا 500 وات یا نیم کیلو وات مصرف می کنه. (دستگاه ها تفاوت دارن) بنابراین اون کم نور شدن لامپ های خونه تا حدی طبیعی هست.
سر و صدا هم تا حدی طبیعی هست،‌باید با مدل مشابه مقایسه بشه.

در مورد تست پرینت و اون علامت ها اطلاعاتی ندارم اما اگر تو پرینت اسناد معمولی مشکلی نداشته باشه، خیلی مهم نیست.

موفق باشید

hamidm902
02-02-2013, 15:15
می خواستم سامسونگ بخرم .. 2160 بخرم .میخواستم ببینم قابل شارژ هست یا نه؟

sa13er
29-04-2013, 16:38
سلام، منم میخوام بین این مدل ها یکی رو انتخاب کنم. لطفا اگه هر کسی تجربه ای از هر کدوم از این مدل ها داره و خوبی و بدیهاش بگه ممنون میشم.
- میخوام علاوه بر چاپ معمولی باهاش لیبل بارکد چاپ کنم
- میخوام هزینه و مصرف پس از خریدش کم باشه
- میخوام قابلیت تعمیر ارزان و فراوانی تعمیرکار رو داشته باشه

اینم بگم که بیشتر برای چاپ اتیکت ها و لیبل بارکد یک هایپرمارکت میخوام
ممنون

h_khozooei
29-04-2013, 19:34
کلا شما هر پرینتر لیزر HP که بخری می تونه این کار رو بکنه ولی بدون که اینا هیچ کدوم لیبل پرینتر نیست. نه رول کاغذ قبول می کنن و تا حد زیادی هم بهشون فشار می اد
یعنی برچسب ها رو باید سایز A4 برری و بدون که هر 3000 صفحه پرینت، یه فیوزینگ رو دستت می زاره دفعه اول فیلم و شاید پرس دفعه بعد ترجیح می دی کلش عوض شه

h_khozooei
29-04-2013, 19:41
کلا شما هر پرینتر لیزر HP که بخری می تونه این کار رو بکنه ولی بدون که اینا هیچ کدوم لیبل پرینتر نیست. نه رول کاغذ قبول می کنن و تا حد زیادی هم بهشون فشار می اد
یعنی برچسب ها رو باید سایز A4 برری و بدون که هر 3000 صفحه پرینت، یه فیوزینگ رو دستت می زاره دفعه اول فیلم و شاید پرس دفعه بعد ترجیح می دی کلش عوض شه