PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل Display Driver

Kasra 91
17-01-2013, 20:06
سلام

چند وقتیه وقتی چند ساعت با کامپیوتر کار میکنم یهو صفحه خاموش روشن میشه بعد این ارور میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اپدیت هم کردم ولی بازم میاد

اینم مشخصات سیستم هستش

گرافیک Nvidia 450 GTS

TREASURES
17-01-2013, 20:18
سلام دوست عزیز
از درایور های قبلی گرافیک استفاده کنید
اگه نشد تا یه فکر دیگه بکنیم

Kasra 91
17-01-2013, 20:32
تو سایتش درایور قبلی پیدا نکردم کجا پیدا کنم ؟

ولی قبل اپدیت هم این مشکل رو داشت با این جدیده هم داره

با اپدیت قبلی بازیه PES میپرید بیرون ولی با این درست شده فکر نمیکنم مشکله اپدیت باشه

javad2015
17-01-2013, 21:06
شما احیاناً گرافیکت رو اور نکردی؟این مشکل رو وقتی که گرافیکم رو اور میکنم و ناپایداره دارم.

Kasra 91
17-01-2013, 22:11
نه این کارو نکردم یعنی بلد نیستم همچین کاریو

حالا خیلی مهمه ؟ به گرافیک فشار میاره ؟

EXTREME
17-01-2013, 23:19
ویندوز رو عوض کنید و دوباره درایور رو نصب کنید درست نشد قابلیت areo peek و uac رو غیرفعال کنید
بایوس مین رو آپدیت کنید و از یک خروجی دیگه گرافیک استفاده کنید
درست نشد یک دور درایور رو به روش have disk و به صورت دستی از دیوایس مینیجر بشناسونید

ir22
04-02-2013, 21:39
سلام به دوستان من هم چنین مشکلی دارم سیستم قبلب چنین مشکلی رو نداشتم چند روزی هست یه سیستم دیگه گرفتم ولی دویار هم ویندوز نصب کردم هم 7وهم 8 ولی در هردو مشکل سیاه شدن صفحه هست وباید سیستم رو ریست کنم تمامی درایورها رو هم ابدیت کردم ولی باز مشکل هست ممنون میشم کمک کنید اگه مشکل حاد هست برم پس بدم چون 3 روز هست سیستم رو جمع کردم

EXTREME
04-02-2013, 22:43
سلام به دوستان من هم چنین مشکلی دارم سیستم قبلب چنین مشکلی رو نداشتم چند روزی هست یه سیستم دیگه گرفتم ولی دویار هم ویندوز نصب کردم هم 7وهم 8 ولی در هردو مشکل سیاه شدن صفحه هست وباید سیستم رو ریست کنم تمامی درایورها رو هم ابدیت کردم ولی باز مشکل هست ممنون میشم کمک کنید اگه مشکل حاد هست برم پس بدم چون 3 روز هست سیستم رو جمع کردم

کارهایی که گفته شده رو انجام بدین احتمالا به نتیجه برسین

Ali*Reza
04-02-2013, 22:43

بعد از چه مدت سیاه میشه؟هر دفعه این اتفاق پیش میاد؟
مدل گرافیکتون چیه؟

ir22
04-02-2013, 22:54
تایم مشخص نداره گرافیم vga 610 gt-2g-d3 msi

TREASURES
05-02-2013, 20:03
سلام
احتمالا مشکل دما وجود داره ....
یا جیپ گرافیک نیم سوزه.....
پیشنهاد میدم همون پس بدین بهتره

ir22
09-02-2013, 12:45
سلام
احتمالا مشکل دما وجود داره ....
یا جیپ گرافیک نیم سوزه.....
پیشنهاد میدم همون پس بدین بهتره

امروز بردم دادم گرافیک رو تست کردن گفتن مشکلی نداره یکی ازدوستان سایت هم زحمت کشید فایل دامپ رو ترجمه کرد گفتند درایور گرافیک رو باید ابدیت کنی که اونم رو هم ابدیت کردم ولی با ز بعضی موقع ها صفحه سیاه میشه میره رو اعصابم نمیدونم چی هست

ir22
10-02-2013, 13:22
دوستان کسی نمیدونه واقعا باید چیکار کرد دیگه اعصابم داغون شده اخه باید یه دلیلی داشته باشه

ir22
16-02-2013, 00:06
سلام امروزپس ازچند روز گشتن به صفحه ای برخوردم که کلیپی گذاشته بود برای راه حل این ماجرا که البته کلیپ زیاد داشت ولی از همه ساده تر وراحت تر وکاراامد تر گویا این بوده که من هم انجام دادم حالا باید دید ببینیم چی میشه گذاشتم تا دوستان هم یه امتحانی بکنن ما رو بی خبر نذارید موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javad2015
16-02-2013, 01:06
شاید فلش کردن بایس گرافیک به کارت بیاد ولی ریسکش خیلی زیاده.

M E H R A N
18-02-2013, 03:26
سلام

چند وقتیه وقتی چند ساعت با کامپیوتر کار میکنم یهو صفحه خاموش روشن میشه بعد این ارور میاد

اپدیت هم کردم ولی بازم میاد

اینم مشخصات سیستم هستش

گرافیک Nvidia 450 GTS

طبق گفتۀ مایکروسافت زمانی که کارت گرافیک در حالت idle قرار میگیره ولتاژ یکسانی به گرافیک نمیرسه و ارتباط با مادربرد قطع میشه. این مشکل از زمان ویندوز ویستا تا 7 و حتی 8 در بعضی ماردبردها وجود داره که حتی شامل جدیدترینشون هم میشه.

مایکروسافت در زیر برای دارندگان ویندوز 7 دو روش را برای حل این مشکل ارائه کرده که یکی بصورت اتوماتیک و از طریق دانلود کردن Microsoft Fix it 50848 انجام میشه و لینک دانلودش هم گذاشته شده و یک روش دستی هست و برای کسانی که آشنایی ندارند پیشنهاد نمیشه.

به لینک زیر برید و بعد از دانلود اون رو از طریق ادمین اجرا کنید. اما قبلش یک بک آپ از رجیستری و یا کل سیستم بگیرید تا در صورت بروز مشکل نرم افزاری قابل برگشت باشه.

دانلود Fix it همراه با توضیحات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ir22
18-02-2013, 17:38
ممنون داداش ولی من این راه رو هم رفته ام ولی باز مشکل پابرجاست دیگه واقعا نمیدونم باید چیکار کرد

doost_el
19-02-2013, 19:34
سلام
منم دقیقا این مشکل چند وقته باسیستم زیر دارم :
cpu : intl i5 2.8 760
GIGABYTE P55A UD3 مین برد
GIGABYTE GT 240 گرافیک
سون 32 بیت

فقط یه نکته :
تا اونجا که یادم میاد برای من این مشکل فقط یا 95 درصد موقع اتصال به اینترنت و استفاده از مرورگر فایرفاکس ( هر ورژنی ) پیش میاد و نمی دونم دلیلش چیه و من غیر از نصب مجدد ویندوز و درایو گرافیک ( دی وی دی خودش ) کار دیگه ای نکردم !!!!!

ممنون میشم راهنمایی کنید :n12::n12::n12::n12:

ir22
22-02-2013, 23:09
من دیروز کیس رو بردم هرچند دقیقا معلوم نشد مشکل کجاست ولی از دیرزو که گرافیک رو عوض کردم چشم شیطان کر دیگه مشکلی پیش نیومده داشت منو دیوونه میکرد سپاس از تمامی دوستان