PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید Huawei U9200 Ascend P1

onlytest
17-01-2013, 09:56
سلام دوستان

من میخوام گوشی Huawei U9200 Ascend P1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخرم اما از بعضی جهات می ترسم .

از طرفی گوشی ساخت چین هست و اینکه کمی گمنام هست تو بین مردم !

تو شهر خودمون کل فروشگاهای موبایل رو گشتم اما نداشتن اینو و نهایتا یکی میگفت اگه میخوای برات بیارم ! که بهش گفتم تا ندیدم چطور بگیرمش !

البته میخوام برم نمایندگیشون و ازشون بخوام برام جور کنن .

شما نظری دربارش دارین ؟ تو سایت دیجی کالا نظرات زیاد هست و همه تعریف کردن اما میترسم اینا همش ترفند فروشنده باشه و خودش اومده با اسامی مختلف نظر گذاشته تا دبگران رو ترغیب به خرید کنه .

اول مشخصاتش رو میزارم و یه نیگاه بندازین :

مشخصات کلی :

مشخصات کلی: فرم گوشی : ساده - یک سیم کارته - وزن : 110 گرم

پردازنده: Dual Core Cortext-A9 CPU , TI OMAP 4460 Chipset 1.5GHz

حافظه: - حافظه رم 1024 مگابایت - حافظه رام 4096 مگابایت - قابلیت استفاده از کارت حافظه Micro SD

شبکه های ارتباطی: 3G - GPRS - WLAN - GPS - Bluetooth

صفحه نمایش: صفحه نمایش لمسی - رنگی خازنی از نوع Super AMOLED - اندازه 4.3 اینچ - 540 × 960

دوربین: 8.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک - فلاش

امکانات نرم افزاری: سیستم عامل Android نسخه v4.0 Ice-Cream Sandwich - جاوا - مایکروسافت آفیس - PDF

سایر مشخصات: هندزفری - قطب نما - باتری 1670 میلی آمپر ساعت

خوب چطوره ؟ ارزش خرید داره ؟ بنظرتون هنگ میکنه ؟ چون یکی از فروشنده ها میگفت آدمو دق میاره هاوایی ولی نگفت از چه لحاظی !

راستی نوشته ورژن 4 اندروید . اما میخوام بدونم امکان آپدیت به ورژ« بعدی هم هست ؟ تو سایتش اینجوری نوشته :
Preloaded with Android ICS 4.0 version and Huawei’s optimized UI. makes the P1 a simpler more enjoyable phone for you

یعنی چی ؟

میگن باتریش یدک نداره ! منظورشون چیه ؟ یعنی خراب بشه دیگه نمیشه کاریش کرد ؟

بنظرتون از دیجی کالا بخرم خوبه ؟ آخه میترسم جنس تقلبی بهم قالب کنن !

قیمت 999000 تومان و گارانتی مایکروتل (نمایندگی رسمی هوآوی در ایران) |
!

alitotti2010
17-01-2013, 20:32
سلام
اگه خواستی بخری از این سایت بخر 34 تومن ارزونتره
پورسانت ما فراموش نشه:n01:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nikaien
17-01-2013, 23:11
تو سایتهایی که افراد مختلف نظر میدند نمیشه نظر مردم رو قبول کرد. این گوشی خوبیه ولی در مورد باتری خیلی من حساس هستم

onlytest
18-01-2013, 11:19
نظرتون در مورد خرید از دیجی کالا چیه ؟

معتبره ؟ ممکنه چنس تقلی یا تعمیری غالب کنن ؟

onlytest
21-01-2013, 11:50
نظری نداشتین ؟

تصمیم گرفتم این گوشی رو بخرم / بادا باد

راستی از دوستان کسی هست تو سایتهای خارجی بگرده ببینه امکان آپدیت به نسخه های بعد اندروید هست یا نه !

ممنون