PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای طراحی وب از کجا باید شروع کنم

roxana72
15-01-2013, 02:03
سلام دوستان خسته نباشید
سوال من شاید خیلی مسخره باشه ولی من می خوام طراحی وب یاد بگیرم ولی راستش نمی دونم از کجا شروع کنم اگه کمکم کنین ممنون می شم :n01:

Amin_0913
15-01-2013, 10:52
سلام و با اجازه اساتید
شما اول بهتره برید HTML و CSS رو یاد بگیرید که پایه همه طراحی های صفحات وب است
بعدش میتونید با تمرین و ساخت صفحات استاتیک تجربه کسب کنید و بعدش بسته استعداد و علاقه، سطحتون رو تا طراحی صفحات داینامیک و حرفه ایی بالا ببرید:n05:

roxana72
15-01-2013, 14:31
واقا مرسی ممنون بابت راهنماییتون
:n26:

hheadshoter
15-01-2013, 15:22
این ویدئو ها هم میتونه کمک کنه بهتون برای شروع :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

raminramz
22-01-2013, 00:13
شما کار با مدیریت هاست ها و مدیریت محتوا رو یاد بگیرید نیازی به هیچ گونه کد نویسی ندارید

اگه تهران هستید که یک آموزشگاه دارم در خدمتم مشاوره هم رایگانه

tabriz-info
14-06-2013, 19:52
آموزش طراحي صفحات وب در اينجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

»» تعاریف مفاهیم اولیه مورد نیاز در طراحی وب «« ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahya_KaraIT
03-12-2013, 10:52
دوست عزیز بهترین منبع برای یادگیری HTML و CSS سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست. موفق باشید

-------------------------------------
طراحی سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حرفه ای توسط "گروه --------- ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])"
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])