PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی فارسی نوشتن در sticky notes

imanprjr
13-01-2013, 20:33
سلام دوستان چطور میتوانم فارسی تایپ کنم در این محیط که به صورت مربع شکل نباشد نوشتار فارسیش . ؟ :n12::n11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ok.baby
13-01-2013, 22:06
سلام دوستان چطور میتوانم فارسی تایپ کنم در این محیط که به صورت مربع شکل نباشد نوشتار فارسیش . ؟ :n12::n11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

احتمالا سیستمت فونت Segoe Print نداره... (فونت پیشفرض که برا نمایشش استفاده میشه)

این فونتو دانلود و نصب کن.

salar79
13-01-2013, 22:25

ممکنه بتونید با فارسی نویس ها درستش کنید

imanprjr
13-01-2013, 23:17
ممنون دوستان ولی اون فونت رو هم دارم ./ و با فارسی سازها و فارسی نویس هم نشد . :n27:

imanprjr
13-01-2013, 23:24
یک sticky notes پیدا کردم که جدا از سیستم نصب میشه و فارسی اون کارکرد . ولی دنبال فارسی کردن نسخه اصلیش ویندوز هستم .

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] S-HGI-sNYBx8C5l4Mqj32U2pdoBQoFOxSuMPwOpO0zs3i-lfdHKyVothcbalUPXIlkFLKbd7nOxrIwdjeThjyTMmo2YUtzCW RjMf0BzF~KWJ0x3eyGvwWd8Uv5-km2YuapQ_&file=%252FSoftonicDownloader_for_sticky-notes.exe)

ok.baby
13-01-2013, 23:29
ممنون دوستان ولی اون فونت رو هم دارم ./ و با فارسی سازها و فارسی نویس هم نشد . :n27:

اگه کلمه فارسی رو paste کنی هم نشونش نمیده؟

imanprjr
13-01-2013, 23:45
نه دوست من به هیچ صورتی نشـــد . :n16:

alaiiam
26-10-2013, 21:51
سلام دوستان
با اینک پست مال چند وقت پیش هست ولی چون بی نتیجه مونده خواستم کمک کنم شاید دوستان دیگه هم همین مشکل رو داشته باشند.
برای تغییر فونت در sticky notes، ابتدا باید متن مورد نظر رو در word بنویسید سپس فونت مورد نظر رو انتخاب کنید و متن رو کپی کنید و در sicky notes بچسبانید! یا همون پست. الان فونت stick notes تغییر کرده ولی ایندا فونت Segoe Print انتخاب کنید تا مطمئن بشید که مشکل از فونت هست یا نه که احتمالا مشکل همین هست.

برای اینک حق اقایون مایکروسافتی خورده نشده لینک مطلب رو گذاشتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

......................
دوستان ببخشید ظاهراً مشکل با این روش به صورت کامل برطرف نمی شه.