PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کار افتادن مودم TP-Link مدل TD-8817 پس از آپگرید فریمور

hamed aj
13-01-2013, 19:29
سلام دوستان
بیش از 4 سال هست که با مودم TD-8817 کار می کنم. مشکلی هم با این مودم نداشته ام. امروز اتفاقی دیدم که ورژن فریمور من v 1.0.0 هست و ورژن هفت هم برای اون اومده. پس رفتم و دانلود کردم و طبق دستورالعمل، مودم رو آپگرید کردم. غافل از اینکه این ورژن برای نسخه 7 سخت افزاریه و نسخه سخت افزار من 1 هستش و باید همون نسته 1 رو نصب می کردم. پس از ری استارت دیگه کار نکرد. یعنی دیگه به اینترنت وصل نمیشه.

الان مشکل اینطوریه که : وقتی مودم رو روشن می کنم، چراغ LAN روشن میشه و نامرتب چشمک میزنه. اما چراغ ADSL به هیچ وجه روشن نمیشه
البته به راحتی می تونم با ای پی 192.168.1.1 وارد کانفیگ مودم بشم و تنظیمات رو انجام بدم.

دو تا تصویر که ممکنه کمک کنه هم در زیر آوردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی نسخه 1 رو می خوام بهش نصب کنم، این خطا رو میده :

کسی میدونه چطور باید به فریمور نسخه قبلی آپگریدش کنم؟
این رو می دونم که با نرم افزاری به اسم tftp و فریمور dd-wrt میشه اینکار رو کرد

hamed aj
14-01-2013, 12:36
سلام دوستان
مشکل من بالاخره حل شد

برای دوستانی می گم که ممکنه بعدها با چنین مشکلی مواجه بشن :

1 - ابتدا مودم را با روش 30/30/30 ریست کنید
2 - برنامه زیر را دانلود و از طریق محیط داس اجرا کنید (مودم باید روشن باشه و کابل LAN هم متصل)

3- سپس می تونید نسخه اصلی فریمور خودتون رو با روش معمول بر روی مودم (روتر) بریزید

موفق باشید

mr-ha
09-06-2015, 19:43
سلام دوستان
مشکل من بالاخره حل شد

برای دوستانی می گم که ممکنه بعدها با چنین مشکلی مواجه بشن :

1 - ابتدا مودم را با روش 30/30/30 ریست کنید
2 - برنامه زیر را دانلود و از طریق محیط داس اجرا کنید (مودم باید روشن باشه و کابل LAN هم متصل)

3- سپس می تونید نسخه اصلی فریمور خودتون رو با روش معمول بر روی مودم (روتر) بریزید

موفق باشید

سلام
میدونم این پست قدیمی ولی لازمش دارم
این لینکی که گذاشتید باز نمیشه،میشه لطف کنید یه لینک دیگه بزارید یا اسم نرم افزار رو بگید،شاید بشه از جای دیگه ای دانلودش کرد.
ممنون