PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ یک هسته ای

arsh32
13-01-2013, 16:28
سلام دوستان عزیز
میخواستم لپ تاپ دست دوم بگیرم و بودجه زیاد نیست
من کارم
1-کار با اینترنت وایرلس (سرعت wi fi حداقل معمولی باشه)
2-ماتی مدیا (مثلا میشینم 4 ساعت فیلم می بینم _البته شاژر در این حالت خاص برام مهم نیست چون در این مورد توی شارژ میزنم) 3-افیس
4-و کارای معمولی دیگه
سوال 1) ایا سی پی یو 1 هسته ای با رم 1 برای من جواب میدهسوال 2)من برای مشخصات وایرلس این مشخصاتو مثلا در مشخصات لپ تاپ دیدم این جوری (802.11 a/b/g) حالا اگه یه وقت مثلا اون a رو نداشت یا اون b یا g رو نداشت چه فرقی میکنه
سوال3)در ادامه سوال قبل مگه وایرلس چه فرکاسی میفرسته؟(چون یا به نوع a یا b ,g وصل میشه) کلا اصلا از نوع a/ b / g کدوم
مهم تره
سوال 4)بعضی ها میگن زیر دو هسته ای لپ تاپ نگیر در حالی که روی pc خونمون بچه ها حتی 3d s max هم کار می کنند و تا حدودی کارو راه میندازه؟ پس موضوع چیه (البته من نمیخام روی لپ تاپ مورد نظر همچین برنامه ای نصب کنم فوقش اگه بکشه فتو شاپ اگه نکشه هم خیلی مهم نیست)

"لطفا کمک کنید "
با تشکر

biostar
14-01-2013, 19:49
میتونید با 600 ، 700 تومن یک نت بوک (mini laptop)خرید کنید

نیاز هاتون هم برطرف خواهد شد

airplay
14-01-2013, 21:44
سلام دوستان عزیز
میخواستم لپ تاپ دست دوم بگیرم و بودجه زیاد نیست
من کارم
1-کار با اینترنت وایرلس (سرعت wi fi حداقل معمولی باشه)
2-ماتی مدیا (مثلا میشینم 4 ساعت فیلم می بینم _البته شاژر در این حالت خاص برام مهم نیست چون در این مورد توی شارژ میزنم) 3-افیس
4-و کارای معمولی دیگه
سوال 1) ایا سی پی یو 1 هسته ای با رم 1 برای من جواب میدهسوال 2)من برای مشخصات وایرلس این مشخصاتو مثلا در مشخصات لپ تاپ دیدم این جوری (802.11 a/b/g) حالا اگه یه وقت مثلا اون a رو نداشت یا اون b یا g رو نداشت چه فرقی میکنه
سوال3)در ادامه سوال قبل مگه وایرلس چه فرکاسی میفرسته؟(چون یا به نوع a یا b ,g وصل میشه) کلا اصلا از نوع a/ b / g کدوم
مهم تره
سوال 4)بعضی ها میگن زیر دو هسته ای لپ تاپ نگیر در حالی که روی pc خونمون بچه ها حتی 3d s max هم کار می کنند و تا حدودی کارو راه میندازه؟ پس موضوع چیه (البته من نمیخام روی لپ تاپ مورد نظر همچین برنامه ای نصب کنم فوقش اگه بکشه فتو شاپ اگه نکشه هم خیلی مهم نیست)

"لطفا کمک کنید "
با تشکر

همیچین سیستمی حداقل مال 3 سال پیشه
احتمال خرابی بالاس
با یک میلیون هنوز میشه یه چیزایی خرید

arsh32
23-01-2013, 15:06
سلام
چی بگم ولی اخه مغازه داره گفت که اگه مشکل داشت پس بیار!!
راستی چند تا نرم افزار معرفی نمیکنید که ما روی اون لپ تاپا امتهان کنیم و تا حدودی از سلامتش مطمعن بشم
"با تشکر"