PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری شماره همه سیم کارت های همراه اولم رو پیدا کنم؟

مهرسا1
12-01-2013, 14:55
من قبلا چندتا سیم کارت همراه اول داشتم که هدیه دادم به یکی از دوستام
العان اون شخص در دسترس نیستش که من ازش شمارها رو بپرسم
چجوری میتونم شماره اون خطها رو پیدا کنم که هنوز به اسمم هستن؟

مهرسا1
15-01-2013, 00:40
من قبلا چندتا سیم کارت همراه اول داشتم که هدیه دادم به یکی از دوستام
العان اون شخص در دسترس نیستش که من ازش شمارها رو بپرسم
چجوری میتونم شماره اون خطها رو پیدا کنم که هنوز به اسمم هستن؟

اپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپپ پپپپپپپپپپپپپپپ

Mr KING
15-01-2013, 00:49
شما مدارک خریداری یا پوکه هاشون رو حتما باید داشته باشید بعد به خدماتی ها مراجعه کنید
البته میتونید به 9990 زنگ بزنید و از اپراتور راهنمایی بگیرید
تلفنش مجانیه

مهرسا1
15-01-2013, 00:53
شما مدارک خریداری یا پوکه هاشون رو حتما باید داشته باشید بعد به خدماتی ها مراجعه کنید
البته میتونید به 9990 زنگ بزنید و از اپراتور راهنمایی بگیرید
تلفنش مجانیه

نه با پوکه دادم کلا میخوام بدونم العان چندتا سیم کارت به نام من هست کلا؟
آیا روشی هست بتونم بفهمم

Mr KING
15-01-2013, 01:01
نه با پوکه دادم کلا میخوام بدونم العان چندتا سیم کارت به نام من هست کلا؟
آیا روشی هست بتونم بفهمم

ماشاالله میگید چند تا
یعنی اون قدر سیم خریدید که تعدادشون یادتون رفته :دی
با 9990 تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید
احتمالا میگن چند تا سیمکارت ولی شماره هاش رو نمیگن

مهرسا1
15-01-2013, 01:21
ماشاالله میگید چند تا
یعنی اون قدر سیم خریدید که تعدادشون یادتون رفته :دی
با 9990 تماس بگیرید و سوالتون رو بپرسید
احتمالا میگن چند تا سیمکارت ولی شماره هاش رو نمیگن
کاش یه راهی بود خیلی برام مهمه

DAVOOD24
15-01-2013, 01:35
کاش یه راهی بود خیلی برام مهمه
سلام من هم همین مشکل داشتم.مخابرات مرکز شهرمون رفتم همراه یکی از دوستانم که دفتر مشترکین داره.یه تقاضا نوشتم با کپی کارت ملی دادم به مسئول خطوط اعتباری چند روز بعد رفتم پرینت تمام سیمکارتهایی که بنام من بود رو بهم دادن. هرچه سریعتر اقدام کن برای تغییر نام چون به خاطر همین خطها و مزاحمت من دوبار تا دادگاه رفتم.

مهرسا1
15-01-2013, 13:29
سلام من هم همین مشکل داشتم.مخابرات مرکز شهرمون رفتم همراه یکی از دوستانم که دفتر مشترکین داره.یه تقاضا نوشتم با کپی کارت ملی دادم به مسئول خطوط اعتباری چند روز بعد رفتم پرینت تمام سیمکارتهایی که بنام من بود رو بهم دادن. هرچه سریعتر اقدام کن برای تغییر نام چون به خاطر همین خطها و مزاحمت من دوبار تا دادگاه رفتم.

]چقدر هزینش شد اون پرینتها؟بعد تغیر نامشون دادین یا سوزوندیتشون؟
درواقع من اون سیم کارتها رو صفر فروختم خیلی سال پیش اما یادمه سند نزدم همینطور چندتا خط ایرانسل هم بود
العان من باید برم خود مخابرات یا این دفترهای امور مشترکین؟

DAVOOD24
18-01-2013, 15:17
پرینتها هزینه نداشت.یه تقاضا نامه نوشتم که همشون یک طرفه بشن تا بیان سند بزنند بعد مسئولیت سند زدن همشونو سپردم به دوستم که دفتر مشترکین داشت و فقط یک روز رفتم دفترش به تعداد خطها فرم تغییر مالکیت پر کردم و امضا کردم تا هرکسی میاد اونجا بدونه حضور من سند به نامش زده بشه.شما اول برو مخابرات تقاظای پرینت و قطع یکطرفه کن.شناسنامه و کارت ملی یادت نره.

مهرسا1
18-01-2013, 15:35
پرینتها هزینه نداشت.یه تقاضا نامه نوشتم که همشون یک طرفه بشن تا بیان سند بزنند بعد مسئولیت سند زدن همشونو سپردم به دوستم که دفتر مشترکین داشت و فقط یک روز رفتم دفترش به تعداد خطها فرم تغییر مالکیت پر کردم و امضا کردم تا هرکسی میاد اونجا بدونه حضور من سند به نامش زده بشه.شما اول برو مخابرات تقاظای پرینت و قطع یکطرفه کن.شناسنامه و کارت ملی یادت نره.

اوکی پس من اول برم بگم میخوام پرینت شماره های که به نامم هستم رو بدین بعد درخواست یه طرفه شدنشون رو بدم خود مخابرات برم یا دفتر امور مشترکین