PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطع اینترنت فقط در محیط مترو ویندوز 8

farhad noorani
12-01-2013, 00:37
سلام به همگی.
تو محیط مترو ویندوز 8 من اینترنت قطعه ولی تو محیط دسکتاپ ویندوز مشکلی ندارم و هم با فایرفوکس و هم با اینترنت اکسپلورر وصل هست.
لازم به ذکره که قسمت ایمیل محیط مترو وصل هست و اکانت مایکروسافتی منو باز میکنه ولی اینترنت اکسپلورر و نرم افزارهای دیگه این محیط اینترنت ندارن
اولش درست بود آخه
:-(
چیکار کنم؟ تنظیمات اینترنت آپشن رو هم ریستارت کردم ولی نشد

=CYBER=
12-01-2013, 01:01
اینی که من میگم هنوز کسی کشف نکرده :دی خودم کشف کردم !!! :n09:

اولین کاری که باید بکنی اگه لوکال اکانت ست کردی ، مایکروسافت اکانت باید ست کنی برای ویندوز ( رمز ایمیلت رو اگه حفظ نیستی یادداشت کن :دی )

دوم اینکه باید بری یه کانکشن لوکال دیگه بسازی و وایرلس یا لن رو با اون Share کنی .

اینطوری مشکل برطرف میشه :دی

farhad noorani
12-01-2013, 01:20

اولین کاری که باید بکنی اگه لوکال اکانت ست کردی ، مایکروسافت اکانت باید ست کنی برای ویندوز ( رمز ایمیلت رو اگه حفظ نیستی یادداشت کن :دی )

دوم اینکه باید بری یه کانکشن لوکال دیگه بسازی و وایرلس یا لن رو با اون Share کنی .

لوکال اکانت کدومه؟ من یه اکانت از
outlook
ساختم و ست کردم ( این که لوکال نیست؟) چه جوری کانکشن لوکال دیگه بسازم؟ منظورت اینه که تو قسمت
Setup new connection anyway
"Broadband" رو انتخاب کنم؟
:n13:

=CYBER=
12-01-2013, 01:25
لوکال اکانت کدومه؟ من یه اکانت از
outlook
ساختم و ست کردم ( این که لوکال نیست؟) چه جوری کانکشن لوکال دیگه بسازم؟ منظورت اینه که تو قسمت
Setup new connection anyway
"Broadband" رو انتخاب کنم؟
:n13:
Local Area Connection

farhad noorani
12-01-2013, 01:43
راه حلت اشتباه بود که عزیز...
Local area connection تبدیل به network sharing and center که کانکشن ها هم اونجا ،فقط با نامeternet وجود دارند.
بعد هم یه کانکشن دیگه شد کانکشن قبلی قاط بزنه.
این مشکل اکتیو نشدن کام ویندوز 8 هست که فکر کنم با این اوصاف حالا حالاها باید صبر کنیم تا یه فایل اکتیو سالم بیاد بیرون

=CYBER=
12-01-2013, 01:52
راه حلت اشتباه بود که عزیز...
Local area connection تبدیل به network sharing and center که کانکشن ها هم اونجا ،فقط با نامeternet وجود دارند.
بعد هم یه کانکشن دیگه شد کانکشن قبلی قاط بزنه.
این مشکل اکتیو نشدن کام ویندوز 8 هست که فکر کنم با این اوصاف حالا حالاها باید صبر کنیم تا یه فایل اکتیو سالم بیاد بیرون
Teamviewer بده بیام درست کنم .
پ.خ کن .

farhad noorani
12-01-2013, 02:00
داداش من تازه واردم تو این انجمن ها..
teamviewer
چیه؟

farhad noorani
12-01-2013, 02:03
خودم یه جور دیگه کشفش کردم
با سایفون کانکت شدم درست شد
:-دی

farhad noorani
12-01-2013, 02:22
آقا نبود راه حل بهتر؟

mohsenwolf
20-05-2013, 17:53

حاجی میشه نحوه share کردن وایرلس با اکانت لوکال رو توضیحش بدی؟