PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خرید پودر یا تونر پرینتر های لیزری

masouddaniali
11-01-2013, 23:16
سلام
دوستان یه پرینتر M1132 دارم که به تازگی جوهرش تموم شده و قصد دارم که خودم شارژش کنم
حالا نمیدونم باید از کجا(تهران) و چه مارکی باید بگیرم؟
و قیمتشون چنده؟

payma
31-01-2013, 12:34
دوستان یه لطفی کنن به این تاپیک جواب بدن ممنون میشم
85A مدل کارتریج 1212 و 1132 و 1102 هست خلاصه میشه گفت مال 60 درصد HP ها این کارتریجه اما پودر اصل نمیشه پیدا کرد من زنگ زدم به نمایندگی Super Graphix میگه پودر برا 1005 خوب جواب میده اما روی 1212 کم رنگ میزنه حتی بهترین پودرهامون
حالا یعنی یه پودر خوب پیدا نمیشه؟ من کارتریج رو دادم شارژ کردن اصلا خوب نمیزنه تست پرینت که نوشته های ریزش اصلا زده نمیشه
ممنون میشم یه پودر خوب که تست کردین برای کارتریج 85A معرفی کنین

h_khozooei
04-02-2013, 20:16
این رو تو تاپیکهای دیگه جواب دادم
عزیز جان تونر 85 خاصه و باید امتحان کنی تمام مارکها رو
ولی من شخصا تونر سوپرگرافیک اف بی ام و خیلیهای دیگر رو امتحان کردم
بنظر من کرونا رو یه امتحانی بکن
ولی بگم هیچ کدومشون تونر فابریک نیستند و به اندازه اون کیفیت ندارن

Firebirds
01-07-2014, 17:01
سلام دوستان،

دیدم دیگه این تاپیک هست تاپیک جدید نزدم، با توجه به اینکه الان تقریبا 1.5 سال هم از زمان تاپیک میگذرد،
میشه دوستان راهنمایی کنند برای HP 1102w چه تونری مناسبه که استفاده بشه که کیفیت نهایی لاقل نزدیک اورجینال باشه ؟

Shabdisk
02-07-2014, 08:49
با عرض سلام و ادب
من شخصا تونر اکونومیک استفاده می کنم و راضی هستم.
پیشنهاد می کنم شما هم تست کنین.
موفق باشید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

h_khozooei
02-07-2014, 17:50
سلام دوستان،

دیدم دیگه این تاپیک هست تاپیک جدید نزدم، با توجه به اینکه الان تقریبا 1.5 سال هم از زمان تاپیک میگذرد،
میشه دوستان راهنمایی کنند برای HP 1102w چه تونری مناسبه که استفاده بشه که کیفیت نهایی لاقل نزدیک اورجینال باشه ؟

متاسفانه این تونر مدلی هست که هنوز تونر نزدیک به اوریجینال نیومده
تاسف دوم اینکه خیلی از دوستان تو ایرانشهر تونر اچ پی معمولی رو با برچسب 1102 می فروشن.
من شخصا خودم تونر کرونا رو برای کارام مصرف می کنم. می تونی شما هم از چند مارک تو بازار یه بسته 100 گرمی بگیری و تستی بکنی هر کدوم بهتر بود اون رو معرفی کن به ما و دوستان

Firebirds
06-07-2014, 15:55
متاسفانه این تونر مدلی هست که هنوز تونر نزدیک به اوریجینال نیومده
تاسف دوم اینکه خیلی از دوستان تو ایرانشهر تونر اچ پی معمولی رو با برچسب 1102 می فروشن.
من شخصا خودم تونر کرونا رو برای کارام مصرف می کنم. می تونی شما هم از چند مارک تو بازار یه بسته 100 گرمی بگیری و تستی بکنی هر کدوم بهتر بود اون رو معرفی کن به ما و دوستان
یه سوال فنی ، با اینکه این مدل پرینتر اصلا جدید هم نیست شما اطلاعی دارید چرا بعد از این مدت یه تونر خوب برای این دستگاه نیست ؟
منطورتون از تونر hp معمولی دقیقا چی هست ؟
من یادمه دوسال پیش یه تونر برای پرینتر layser jet 6 L گرفته بودم که اتفاقا کامل هم مصرف نشدش بنظرتون به هم میخورن ؟!

h_khozooei
06-07-2014, 16:30
یه سوال فنی ، با اینکه این مدل پرینتر اصلا جدید هم نیست شما اطلاعی دارید چرا بعد از این مدت یه تونر خوب برای این دستگاه نیست ؟
منطورتون از تونر hp معمولی دقیقا چی هست ؟
من یادمه دوسال پیش یه تونر برای پرینتر layser jet 6 L گرفته بودم که اتفاقا کامل هم مصرف نشدش بنظرتون به هم میخورن ؟!
تونر معمولی منظورم تونری که به همه کارتریج ها ی hp می خوره بجز 1102
ببین این تونری که از سری کارتریج های 35، 36، 85، 78، 83 می خوره ولی مشکل فرمولاسیون این تونر یا روش تولید این تونر هست که هنوز شرکتی بهشت نرسیده.
اون تونر شش الی که شما گفتید تو این دستگاه کمرنگ می زنه.

david848
29-10-2016, 21:09
سلام
عذر میخام هنوز کسی نفهمیده چه مارک تونری برا ی 85ا مناسبه
به نطرتون بعد چاپ کمرنگ درامو عوض کنم

arash2500
10-12-2016, 20:28
سلام دوستان
الان تونر تقلبی تو بازار زیاده اما اگه یه ذره دقت داشته باشین با همین تونرهای بازار که ارزون هم هستند میشه با کیفیت ایده آل کارتریج رو شارژ کرد.
در شارژ کارتریج شماره کارتریج مهم نیست(این یه اشتباه رایجه که فکر میکنن چون کارتریج 85 هست پس باید حتما تونر1005 بریزن!!!) بلکه مهم فنر دار بودن یا بی فنر بودن مگنت کارتریجه . اگه مگنت فنر دار بود تونر 1200 و اگه بی فنر بود تونر 1005
تونر هم من پراکس یا mga و یا mc میریزم و از سه تاش هم راضی ام.
ضمنا کمرنگی فقط مربوط به درام نیست.
اگه فوم رول رو خوب تمیز نکنید هم کمرنگ میزنه و هم ممکنه تو چاپ ابر و بادی بندازه

h_khozooei
06-01-2017, 23:04
من جدیدا تونر کرونا در قرمزش رو هم امتحان کردم. خیلی نزدیک به فابریک جواب می ده تو 1212 هم خیلی خوب جواب داده.