PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد گوشی 7600

ak02002000
10-01-2013, 23:16
با سلام
من یه گوشی قدیمی نوکیا 7600 دارم.
این گوشی اس ام اس های فارسی رو خوب باز می کنه ولی نمی تونم باهاش اس ام اس فارسی بدم!
می خواستم بودم که می تونم این گوشی رو فارسی کنم؟؟؟؟ یا اصلا می تونم firmware گوشی رو عوض کنم؟؟
و اینکه می خواستم بدونم که چجوری روش بازی و برنامه نصب کنم
اگه میشه توضیح بدید که چیکارش کنم.
با تشکر

Mr KING
11-01-2013, 00:01
با سلام
این گوشی اس ام اس های فارسی رو خوب باز می کنه ولی نمی تونم باهاش اس ام اس فارسی بدم!
می خواستم بودم که می تونم این گوشی رو فارسی کنم؟؟؟؟ یا اصلا می تونم firmware گوشی رو عوض کنم؟؟
با تشکر

برید تو سایت همراه اول یه برنامه گذاشته که برای ارسال پیامک فارسی هست
برای نصب برنامه هم اینکه اپلیکیشن های جالبی برای فرمت جاوا وجود نداره ولی برای همین هایی هم که موجود هستند میتونید از طریق رایانه بریزید تو رم گوشی بعد توسط یه فایل منیجر نصب کنید

ak02002000
11-01-2013, 22:41
برید تو سایت همراه اول یه برنامه گذاشته که برای ارسال پیامک فارسی هست
برای نصب برنامه هم اینکه اپلیکیشن های جالبی برای فرمت جاوا وجود نداره ولی برای همین هایی هم که موجود هستند میتونید از طریق رایانه بریزید تو رم گوشی بعد توسط یه فایل منیجر نصب کنید
با تشکر از این که جواب دادین ولی آخه این گوشی که فایل منیجر نداره!!!
و اینکه رفتم تو سایت همراه اول ولی چیزی پیدا نکردم

ak02002000
18-01-2013, 15:01
با سلام
با تشکر
کسی نیست که یه راهنمایی درباره ی این گوشی بکنه؟؟؟؟

علی داداش صادق
30-03-2015, 20:07
سلام دوست گرامی خسته نباشید من خریدار گوشیتون نوکیا7600 هستم لطفا موافقت کنید در غیر این صورت حداقل یکی از اینها رو واسم پیدا کنید ممنون 09353427936