PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی افسانه ای Grand Theft Auto: Vice City v1.02 + دیتا

l3izar
09-01-2013, 20:59
حتما شما نیز با بازی معروف gta : vice cit آشنایی دارید . به تازگی نسخه اندرویدی این بازی عرضه شده که مورد استقبال بسیاری از کاربران گوشی ها قرار گرفته است ! شما در این بازی نقش Tommy که یک خلافکار است را بازی می کنید . این بازی به سبک Open World است که شما توانایی راه رفتن در خیابان ها , گشت و گذار با ماشین ها , انجام ماموریت ها برای افراد مختلف را دارید ! برای مشاهده تصاویر بیشتر و دانلود بازی در ادامه مطلب با ما همراه شوید!

مسیر دیتا بازی:
sdcard/Android/obb

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود با لینک مستقیم

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ndroidkade.com.apk)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود دیتا با حجم 904 مگابایت

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]منبع : اندرویدکده.کام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ahmad Reza zzz
27-02-2014, 16:38
من این بازی رو رو گوشی خودم نصب کردم.برای وارد کردن کد تقلبش هم پرسیدم گفتن باید نرم افزار gameplay keyboard رو بخری و نصب کنی.کسی راه دیگه ای بلد نیست؟چون اگه گوشی کیبورده سخت نداشته باشه نمیشه رمز وارد کرد