PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه میتوان به کلیک راست ویندوز گزینه اضافه نمود؟

pirooz3d
07-01-2013, 23:58
با سلام
خدمت دوستان خوبم عرض کنم که وقتی روی یک فایل ZIP کلیک راست میکنم گزینه Extract Here و تمام گزینه های مربوط به برنامه Win Rar حذف شده است و حتی برای اجرای فایل صوتی که میخوام با JetAudio باز کنم گزینه ای که مربوط به برنامه بوده دیگه وجود نداره.
تازه ویندوز عوض کردم و به این مشکل برخورد کردم.ویندوز هم 7 هست و همون ویندوزی است که همیشه نصب میکردم.
حال،چطور میتونم این گزینه ها رو اضافه کنم و اصلاً منشا این مشکل کجاست؟
سپاسگذارم اگه این حقیر رو کمک کنین!

.AraMesh.
08-01-2013, 00:39
سلام " شما از داخل تنظیمات Win Rar باید تیک مربوط به بازکردن فایلهای فشرده با فرمت Zip رو فعال کنید. Win Rar چون محدودش کردید روی راست کلیک نمیاد.( کلا نحوه نمایش امکانات WinRar روی منوی راست کلیک، داخل تنظیمات خودش هست)
برنامه Moo0 RightClicker Pro 1.48 به نظر برنامه جالبیه .( فارسی هم داره) منوی کلیک راست پرملات میشه :n01: سرعت کارتون بالاتر میره.
ولی کلا تجربه ثابت کرده هرچی منوی کلیک راست ، سنگین تر باشه، دیرتر نمایش داده میشه. / البته میشه سرعتشو دستکاری کرد

اینم هست: ++Open

hamed29
20-01-2013, 13:44
سلام " شما از داخل تنظیمات Win Rar باید تیک مربوط به بازکردن فایلهای فشرده با فرمت Zip رو فعال کنید. Win Rar چون محدودش کردید روی راست کلیک نمیاد.( کلا نحوه نمایش امکانات WinRar روی منوی راست کلیک، داخل تنظیمات خودش هست)
برنامه Moo0 RightClicker Pro 1.48 به نظر برنامه جالبیه .( فارسی هم داره) منوی کلیک راست پرملات میشه :n01: سرعت کارتون بالاتر میره.
ولی کلا تجربه ثابت کرده هرچی منوی کلیک راست ، سنگین تر باشه، دیرتر نمایش داده میشه. / البته میشه سرعتشو دستکاری کرد

اینم هست: ++Open

من اصلا خاطره ی خوبی از این نرم افزار ندارم. خیلی اذیت کرد. از وقتی حذفش کردم هر وقت کلیک راست میکنم اکسپلورر هنگ میکنه.

راستی شما کرک این نرم افزار رو دارید؟ من نرم افزار رو کرک که میکنم باز میکنه معتبر نیست! شاید ب رجیستر کردن مشکل حل بشه

.AraMesh.
20-01-2013, 14:04
ی شماره سریال دارم ک واسه من کار کرد ورژن 1.48: 1709103487

hamed29
20-01-2013, 14:14
ی شماره سریال دارم ک واسه من کار کرد ورژن 1.48: 1709103487

اون شماره سریالی که من داشتم رقم هاش خیلی بیشتر بود ولی باز تست میکنم. ورژن شما رو هم نصب میکنم شاید درست شد.
3پاس:n16: