PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدل های: مو , خط ریش و ابرو

Amir Hossein
07-01-2013, 22:57
سلام بچه ها
نمیدونم چنین تاپیکی بوده یا نه
ولی به نظرم بودنش خالی از لطف نیست
اینجا میتونیم مدل های مختلف مو , خط ریش و برای بانوان ابرو رو قرار بدیم:n02:
من خودم خیلی دنبال یه مدل موی مناسب برای صورتم هستم
اگه بتونم خودم هم تا بتونم عکس میذارم
دوستان هم کمک کنن

خوب دوستان چند تا بذارین ببینیم کی به کیه؟

hamid_diablo
10-01-2013, 18:33
سلام دوست عزیز ممنونم بابت تاپیک

راستشو بخوای منم علاقه شدید به مدل مو دارم...اصلا نمیدونم ساده باشم...سعی میکنم هر چند وقت یکبار مدل موهامو عوض کنم

هم موی بلند رو دوست دارم و هم کوتاه...البته الان موهام نسبتا کوتاهست
الانم مدتی میشه ک مدل موهام این سبکیه...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M E S S I
07-02-2013, 19:27

M E S S I
08-02-2013, 13:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Eblis 2011
08-02-2013, 14:10
مسی جان حالا مدل موی خودت تو عکس کدومه ؟

M E S S I
08-02-2013, 14:15
مسی جان حالا مدل موی خودت تو عکس کدومه ؟

85 % شبيه اينه‌! :n02: ( مثلا اندازه موهام تا پايين گوشامه و اينقدر بلند نيست!:n02:) ؛ اما ميگردم ببينم كاملا شبيهشو پيدا ميكنم يا نه و عكسشو اينجا ميذارم !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
15-02-2013, 11:46
دستم به دامنتون چندتا مدل قشنگ معرفی کنید با اسم مدلشون میخوام تغییر مدل بدم ولی موندم چیکار کنم!!
اهل مدلهای فشن هستم بیشتر.. صورتم لاغر و موهام در حال حاضر بلنده.. و پشت مو هم دارم..
فرم صورتم تقریبن یه همچین حالتیه

ولی خب موهام خیلی بلندتره و البته صاف و لخت ... حالا چندتا نکته روی همین صورت نظر بدین..

پشت مو ، باشه یا نباشه ؟
رو گوشی باشه یا نباشه ؟ در حال حاضر موهام اینقدر بلنده که اصن گوشم معلوم نیست!
موهای جلوی صورت تا کجا بیاد ؟ در حال حاضر میتونم موهام رو وارد دهنم کنم :دی
دیگه اینکه موها به سمت بالا باشه یا اینکه مث این مدل خوابیده باشه؟

نظرات دیگه هم داشتین بگین ، منتظر نظراتتون هستم.. :n02:

hamid_diablo
17-02-2013, 12:52
A m ! n جان منم یه روزی دقیقا موهام مثل شما بود...در مورد روگوشی و پشت مو بگم که باید باشند...
یادمه یه بار موهام بد جور بلند شده بود و پشت موهامو کمی کوتاه کردم..خیلی بدفرم شده بود...

در ضمن 9 اسفند عروسی دارم میخوامدور موهامو بزنم...تقریبا این شکلی ...

A M ! N
17-02-2013, 13:22
مرسی مرسی حمید.. به سلامتی پس عروسی دارین ... دیروز آرایشگاه رفتم.. یک پیتاژ اساسی انجام دادم
جلوی موهام ( موهایی که میریزه توی پیشونی که گفتم تا داخل دهنم میاد :دی ) اونارو فقط کوتاه تر کردم که تا بالای ابروهام بیشتر نمیاد الان
پشت موهام خیلی خیلی بلند بود الان کوتاه تر کردم و اندازش با رو گوشی ها یکیه..

برای کسایی که میخوان موهاشون مدل ایمو باشه ولی خوش فرم به نظر من بهترین کار همینه.. روگوشی باید یک سانت پایین تر از لاله ی گوش باشه
و پشت مو هم اندازش از روگوشی پایین تر نره.. یعنی دقیقن توی یه سطح باشه. خیلی هارمونیک و زیباس.. این آرایشگر من خیلی کارش درسته :دی

+

کسی تاحالا موهاش رو مش کرده ؟ با استفاده از اسپری یا ماژیک مش.. کدومش بهتره به نظر شما..؟ برای عروسی داداشم نیاز دارم !!

hamid_diablo
19-02-2013, 17:49
دوستان اینم چند تا مدل خوب مردانه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lust
26-06-2013, 19:07
مدل موی کوتاه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Atghia
12-08-2013, 18:59
چه صورتی؛ چه سبیلی

. اگر صورت پهن و بزرگی دارید: به شما سبیل‌های پرپشت را پیشنهاد می‌کنیم.

. اگر بینی برجسته دارید: سبیل‌های متوسط تا پهن را به شما توصیه می‌کنیم تا برجستگی بینی‌تان را در نظر بیننده تعدیل کند.

. اگر صورتی بلند وباریک دارید: سبیل خیلی متوسط تا باریک، بهترین گزینه برای شماست.

. اگر دهان بزرگ و دندان‌های بیرون زده دارید: با ماشین ریش تراشی، سبیل تان را به شکل هرمی ‌یا مثلثی فرم دهید. مطمئن باشید به شما می‌آید.

. صورت‌های کوچک: سبیل‌های مثلثی کوچک مناسب شماست.

. دهان پهن بالب بالای برجسته: سبیل پهن یا سبیل‌های دسته دوچرخه‌ای و یا یک سبیل بزرگ دو شاخه پیشنهاد ماست.

. صورت گرد: اگر شما صورت گردی دارید که در میان آقایان کشور ما هم کم نیستند، باید بگوییم که سبیل‌های نیمه چهارگوش برایتان گزینه مناسب‌تری است.

منبع:روزنامه سلامت

Atghia
16-08-2013, 11:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگرچه لباس و کفشی که هر کس می‌پوشد مهمترین بخش ظاهر اوست، اما آقایان معمولا اهمیت مدل موی خود را فراموش می‌کنند. بسیاری از مردان از حالت موی خود نگران هستند و زمانی که با مویی بدشکل از خواب بیدار می‌شوند عصبانی می‌شوند. با این وجود اصلاح موی مناسب و مدل موی خوب می‌تواند این مشکل را تاحدی حل کند.

آیا هر فصل مدل موی خود را تغییر بدهیم؟
چرا که نه؟ لباس ها تغییر می کند، بنابراین مدل مو هم می تواند تغییر کند. اما فراموش نکنید که تنها به دنبال مدل مویی بروید که به صورت و فیگور شما هم بیاید. مثلا اگر مدل موی خروسی با جلوی سر ایستاده و بلند(faux hawk) در یک فصل مد شده است، به این معنی نیست که کسی که صورت بلند و کشیده‌ای دارد این مدل مو را انتخاب کند. چون این مدل اصلا برای صورتهای کشیده مناسب نسیت.

آیا سن انتخاب مدل مو را محدود می‌کند؟
سن در این مورد کاملا بی‌‌ربط است، مدل مو تنها بستگی به نوع مو و سلیقه‌ی شخصی دارد که از آن استفاده می‌کند. بسیاری از افراد مسن و میانسال هستند که کاملا شیک و مد به نظر می‌رسند. بنابراین سن ارتباطی به این موضوع ندارد. البته مطمئنا پدربزرگ شما مدل موی خروسی نمی‌گذارد! اما می‌تواند از مدل های جدید و جالبی که به او می‌آید، استفاده کند.

چه مدل موهایی به مراقبت کمتری نیاز دارد؟
مدل موهایی که به مراقبت کمتری نیاز دارد، نتیجه اصلاح موی درست و مناسب است. آرایشگر شما باید بتواند آرایش مناسب مو را براساس شکل صورت و فیگور شما انجام بدهد- چه شما یک صورت کشیده داشته‌باشید یا صورتی پهن و استخوانی- همچنین باید به فرم و بافت موی شما توجه کند. با اصلاح موی مناسب نیاز کمتری به مراقبت از مو وجود دارد.
اما مدل موهایی که به رسیدگی بیشتری نیاز دارد، معمولا مدلهایی است که به خوبی انجام نشده است و باید با به کار‌بردن مواد آرایشی بسیار به شکل خاصی دیده شود. بنابراین آرایش موی بد باعث می‌شود که از مواد آرایشی زیاد استفاده کنیم تا ظاهر موی دلخواه خود را داشته باشیم.

رنگ کردن مو برای مردان :
در حال حاضر داشتن موی خاکستری برای بسیاری از مردان جالب است و بعضی از آقایان موی سفید یا خاکستری را با موی طبیعی خود ترکیب می‌کنند؛ بسیاری از خانمها این رنگ مو را می پسندند. البته بعضی از مردان هم دوست دارند که موهای سفید خود را با رنگ کردن بپوشانند. در مورد های‌لایت آقایان هم اگر موی خود را یک درجه روشنتر یا یک درجه تیره‌تر کنند، خیلی واضح و مشخص نمی‌شود که کار متفاوتی انجام داده‌اند و شاید خوب و جالب به نظر برسد.

بزرگترین اشتباه آقایان در آرایش مو :
بزرگترین مشکل افراد در انتخاب محصولات آرایشی مناسب است. به عنوان مثال محصولاتی که بر پایه آب هستند و با نام کرم شناخته می شوند، باعث افزایش رطوبت موی شما می شود و برای کسانی که موی خشکی دارند، بسیار عالی است. محصولاتی که مات هستند و چندان براق نیستند، برای موهای معمولی بسیار خوب است. اگر شما از مواد آرایشی براق بر روی موی معمولی استفاده کنید، ظاهری چرب و روغنی پیدا‌می کنید. شما باید در همه چیز تعادل داشته باشید. بنابراین افرادی با موی خشک باید از مواد مرطوب استفاده کنند تا موی خود را طبیعی‌تر و معمولی‌تر نشان بدهند و آقایانی که موی معمولی دارند باید از مواد مات و غیربراق استفاده کنند. همچنین از به کاربردن زیاد مواد آرایشی مو خودداری کنید. همچنین زمانی باید آنها را روی موی خود قرار بدهید که موی شما خشک باشد. شما باید همیشه شامپو مناسب موی خود را استفاده کنید، مثلا اگر موی صاف و شلی دارید، از شامپو مرطوب کننده استفاده نکنید، زیرا باعث می‌شود که موهایتان صافتر بشود و به سرتان بچسبد، در ضمن استفاده زیاد از اتو باعث آسیب رساندن به موی شما می شود.

منبع:تیتر ایران

poyyesh
02-09-2013, 22:28
سلام دوستان لطفا لطفا لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااا ادرس سایتی که این عکسارو که گذاشتین اینجا بنویسین یا برام پ.م کنید

DariushGreat
19-09-2013, 12:55
عکسای پستای اول باز نمیشن
لطفا درستش کنید :n16: