PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ی که چه نرم افزاری به اینترنت متصل شده است؟؟

poloton7
07-01-2013, 18:09
سلام-
من اینترنت پرسرعت حجمی دارم از مخابرات با اینکه مرورگر من بسته است باز هم می بینم حجم اینترنتم دارم کم می شود نرم افزاری می خواهم که ببینم چه نرم افزار یا چه چیزی دارد به اینترنت وصل شده حجم را را کم می کنم یک چیز مثل فایروال---متشکر

مهرسا1
07-01-2013, 21:04
شما آپدیت ویندوز و بقیه برنامه ها رو غیر فعال کنین ببنین ایا مشکلتون حل میشه اگه نشد احتمالا سیستم ویروسی شده

poloton7
09-01-2013, 17:59
شما آپدیت ویندوز و بقیه برنامه ها رو غیر فعال کنین ببنین ایا مشکلتون حل میشه اگه نشد احتمالا سیستم ویروسی شده

تمام--غیر فعال شده واینترنت سکوریتی نورتون هم نصب دارم-یعنی با این انتی ویروس ممکن است ویروسی شده باشد

مهرسا1
09-01-2013, 21:33
تمام--غیر فعال شده واینترنت سکوریتی نورتون هم نصب دارم-یعنی با این انتی ویروس ممکن است ویروسی شده باشد

البته امکانش هست انتی ویروستون داره خودشو آپدیت میکنه و حجم مصرف میشه

jafarian
10-01-2013, 16:44
ازبرنامه Cucusoft Net Guard استفاده کنید به سربرگ Net Monitor برین تمامی اطلاعات دراین زمینه رو برای شما نمیاش میدهد البته اگر ویندوزشما سون باشه طبق شکل پایین از طریق task manager هم میتونید پیش برین:n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مهرسا1
10-01-2013, 18:14
ازبرنامه Cucusoft Net Guard استفاده کنید به سربرگ Net Monitor برین تمامی اطلاعات دراین زمینه رو برای شما نمیاش میدهد البته اگر ویندوزشما سون باشه طبق شکل پایین از طریق task manager هم میتونید پیش برین:n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ببخشید لینک برای من مسدود هست

jafarian
11-01-2013, 00:40
ازلینک پایین دانلود کنید.

Cucusoft Net Guard ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohsen_1363
11-01-2013, 03:41
من هم مخابرات دارم و مشکل شما رو اما حل کردمش
با نرم افزار زیر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]