PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید تلویزیون lcd led plasma

baby_1
04-01-2013, 22:35
سلام
ما بعد از مدتها داریم تلویزیونمون رو به روز می کنیم می خوایم LCD led یا پلاسما بگیریم
با قیمت کمتر از 2 میلیون تومان و کمتر از 40 اینچ نباشه

1-چه تلویزیونی رو پیشنهاد می دین (LCD led یا پلاسما) کدوم بهتره؟
2-چه مارکی؟چه مدلی هایی؟
3-گیرنده دیجیتال رو دارند یا خیر؟امکانات دیگشون چیه؟
4-اگر مدلی رو می شناسین که بهتره اما هزینش کمی بیشتره ، شما خودتون بودین چی رو انتخاب می کردین؟(نهایات 100-200 تومان بیشتر) یا با همون کمتر از 2 میلیون تومان بهتر می شد یا خیر؟

تاپیکهای مختلفی رو در این باره دیدم اما می خوام در این زمان و حال از لحظا قیمت و مرغوبیت چی بهتره

ممنون می شم وقت می زارین برای پاسخگویی

یه دنیا ممنون

baby_1
05-01-2013, 21:58
سلام
دوستان می شه همراهی کنین ، شرمنده آخه باید یه مدل یا حداقل یک شرکت مناسب برای خرید تلویزیون انتخاب کنم؟

smhsh121
05-01-2013, 22:20
ببین من با توجه به معیارهایی که فرمودید چند تا مدل LED می گم شما خودت در مغازه تست کن. قیمت همشون هم حدود 2 میلیون هست:
Samsung 40EH5550
Samsung 40EH6920
X.Vision 42KD40‎
LG 42LS34000
LG 42LS46000

alilosting
06-01-2013, 15:39
خدمات پس از فروش سامسونگ خیلی خوب نیست . از طرفی قیمت تلویزیونهای سامسونگ تقریبا" با تلویزیونهای سونی برابره در حالیکه کیفیت تصویرشون به مراتب کمتر از سونی هست . بهت پیشنهاد میکنم مدلهای lg و xvision که دوستمون معرفی کرد از نزدیک ببینی و بر اساس امکانات و کیفیت تصویرشون تصمیم بگیری . خدمات پس از فروش هردوشون هم خوبه .

baby_1
06-01-2013, 18:04
سلام و مممنونم از پاسخ دهیتون
آقا ما قبلا از سامسونگ مانیتور و ... داشتیم که زیاد قابل تعریف نبود و تندی سوخت:n04: گارانتی هم که رفتیم همه مشتریان که از ال سی دی ها خرید داشتن از گارانتی و خرابی دستگاشون بسیار ناراحت بودن
آیا جنس ایرانی x.vision به درد به خور هست؟ آیا نسبت به مدلهای پاناسونیک ، سونی و ال جی عمر ، کیفیت و کاراییشون مناسب هست؟
جدیدا از چند نفر باز شنیدم که شارپ هم خیلی خوبه (داخل سایت دیدم) نظر شما در این رابطه چی هست؟

baby_1
06-01-2013, 21:04
سلام
در مدلهای دیگر مثل سونی ، پاناسونیک و .... چیزی به درد نمی خورد یا تنها پول اسمشون رو می گیرن؟

Soroush-S
06-01-2013, 21:21
دیگه الان این تلویزیونها مثل CRT ها نیستند که شما انتظار عمر زیاد داشته باشید - عمر این تلویزیونها حدود 60هزار ساعت هست.
از نظر امکانات سامسونگ و ایکس ویژن مثل هم هستند ،تقریبا - فقط ویژن قابلیت ضبط تصاویر گیرنده دیجیتال داره که سامسونگ نداره.
بنظرمن X.VISION بگیرید بهتره.

baby_1
06-01-2013, 21:45
سلام و ممنونم جناب Soroush-S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظرتون در مورد برندهای دیگر موجود در بازار چی هست؟

Soroush-S
06-01-2013, 22:32
سلام و ممنونم جناب Soroush-S ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نظرتون در مورد برندهای دیگر موجود در بازار چی هست؟

بودجه شما محدود هست و ال سی دی های خوب بازار در پست شماره 3 گفته شده شاید بتونین 40EX520 پیدا کنید ولی از نظر امکانات از مدلهای گفته شده پایینتره.

baby_1
06-01-2013, 22:54
سلام ممنونم که مداوم دنبال کننده سوالت من هستین
1-به نظر شما با چه بودجه می توان مارک خوب و برند مناسبی رو انتخاب کرد ؟
2-چه مارکی و مدلی رو خودتون باشین سعی می کنین هزینه بیشتر کنین که بخرین؟
3-یعنی با بودجه من ال سی دی بهترین گزینه هست؟
4-پلاسما و ال ای دی چطور؟

شرمنده این همه سوال رو یکجا می پرسم

Soroush-S
07-01-2013, 10:28
سلام ممنونم که مداوم دنبال کننده سوالت من هستین
1-به نظر شما با چه بودجه می توان مارک خوب و برند مناسبی رو انتخاب کرد ؟
2-چه مارکی و مدلی رو خودتون باشین سعی می کنین هزینه بیشتر کنین که بخرین؟
3-یعنی با بودجه من ال سی دی بهترین گزینه هست؟
4-پلاسما و ال ای دی چطور؟

شرمنده این همه سوال رو یکجا می پرسم

میتونید ال ای دی تهیه کنید -اگه شما دنبال امکانات هستید X.VISION تهیه کنید - اگر دنبال برند هستید سامسونگ 40EH6920 . البته این مدل سامسونگ از نظر طراحی شبیه ال سی دی هستش وباریکی ایکس ویژن ندارن.

berendji
07-01-2013, 14:37
از طرفی قیمت تلویزیونهای سامسونگ تقریبا" با تلویزیونهای سونی برابره در حالیکه کیفیت تصویرشون به مراتب کمتر از سونی هست . بهت پیشنهاد میکنم مدلهای lg و xvision که دوستمون معرفی کرد از نزدیک ببینی و بر اساس امکانات و کیفیت تصویرشون تصمیم بگیری .
ال ای دی 40 اینچ سونی 3260 تومنه سامسونگ از 2100 تومن شروع میشه...کجا قیمت این دوتا برابره؟!!
در ضمن من به هیچ عنوان مقایسه کیفیت تصویر از نزدیک رو پیشنهاد نمیدم.همینجا باید مدلتون رو انتخاب کنید و فقط ظاهرش رو از نزدیک بپسندید.به هزار دلیل مثل: تاثیر منفی فروشنده ، زیاد بودن نور مغازه ، تنظیمات تلویزیون و ....

baby_1
07-01-2013, 16:03
سلام
یکمی از سامسونگ و خدماتش نگرانم ، چون تجربه داشتم یکمی برای خرید تلویزیون سامسونگ را کنار گذاشتم ، برندهای دیگر چه طور؟
اگر تنها مشکل امکانات گیرنده دیجیتال هست اون رو بعدا از همین ایکس ویژنها تهیه می کنم ، اما خود نلویزیون رو چطور؟

Soroush-S
07-01-2013, 23:00
شما با این بودجه ال ی دی سونی EX720 هم میتونید بگیرید البته بدون گارانتی . اگه بیشتر اهل دیدن فیلم هستید سامسونگ تهیه کنید.اگه تصاویر SD میبینید ایکس ویژن یا صنام تهیه کنید.