PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال: تداخل رم 800 و 1066 با کارت گرافیک ؟

OMVocational
04-01-2013, 21:51
سلام؛وقتتون بخیر!
سوالی داشتم راجع به مشکلی که برام پیش اومده اینکه من دو تا رم 1 گیگ پات 800 داشتم که یکسال پیش تصمیم گرفتم 2 تا 2 گیگ کینگ اضافه کنم.
اما باس کینگ ها 1066 بود، هیچی اینارو سر هم کردم تا چند وقت پیش که یکی از رم ها "1 گیگ قدیمی" رو جابجا زدم تو اسلاتش و باعث شد که بسوزه، این اتفاق رو از اونجایی فهمیدم که تصویر سیستم نداشتم. حالا شده بودم دوتا رم 1066 گینگ 2 گیگ و یکی 800 قدیمی... چند هفته ای با سیستم کار کردم که بعد یه مدت کارت گرافیکم رنگ ها رو قاطی کرد گفتم که حتماً کارتم نیم سوز شده، ولی کارت دیگه هم گذاشتم دیدم در کمال تعجب مشکل هموز باقیه!
خلاصه فکرم به همه جا رفت جز اون 1 گیگ 800 که بعد از اینکه در اوردمش تمام مشکلات برطرف شد.
حالا سوالم اینه که کلاً می شد رم ها رو اینجوری بست و اینکه امکانش هست الان بوردم آسیب دیده باشه ؟

khelane
04-01-2013, 21:58
ببین ببین اسلات رم ها چند تاس اگه 4 تا هست باس 800 رو رو یکی از رنگ ها بزار و 1066 رو هم به اون یکی رنگ بزار
ضمنا دقیق میشه بگید با باس 1066 مشکل داشت یا با رمی که 800 بود باسش
میتونی جدا جدا هردوتاشون رو با برنامه memtes تست بگیری راحت میتونی بفهمی مشکل از کدوم رم هست این دو روش رو تست کن

OMVocational
04-01-2013, 22:22
ببین ببین اسلات رم ها چند تاس اگه 4 تا هست باس 800 رو رو یکی از رنگ ها بزار و 1066 رو هم به اون یکی رنگ بزار
ضمنا دقیق میشه بگید با باس 1066 مشکل داشت یا با رمی که 800 بود باسش
میتونی جدا جدا هردوتاشون رو با برنامه memtes تست بگیری راحت میتونی بفهمی مشکل از کدوم رم هست این دو روش رو تست کن
ممنون بابت پاسخ!
راستش دقیقاً همین کار رو کرده بودم و رنگ ها رو رعایت کردم!
مشکل هم گفتم که همون 800 قدیمی بود.
در ضمن تصویرم نداشتم که بتونم تست بگیرم، اون زمانی هم که رنگ ها قاطی میشدند داخل بایوس که می شدم سیستم ریستارت میشد.