PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفتن پارتیشن هارد (فوری)

mehrdadttm
04-01-2013, 16:23
درود بر همگی.:n01:
دوستان من یه چند روز پیش پارتیشن هاردم پرید . خلاصه با نرم افزار acronis direct home همه پارتیشنها برگشت . خلاصه هارد را بعد از اون دوباره پارتیشن بندی کردم و کپی اطلا عات. الان دوباره دوتا از پارتیشن ها پرید و مانند قبل فقط دفعه قبل درایو اول و دوم را به اشتباه پارتیشنش را برداشتم کلا هارد پارتیشنش پرید حالا فقط دو تا درایو رفته. خیلی مشکوک شدم به ویروس کسی اگه نظری راهکاری چیزی داره ممنون میشم ........ راستی اگه از ویروس باشه آنتی و خوب چی بریزم قبلا این دو تا را زدم با آپدیت node 4 و kasper internet securiti 2013
هر دو با آپدیت........:n03:

mehrdadttm
04-01-2013, 20:06
یعنی کسی تا حالا این مشکل را نداشته:n13:

khelane
04-01-2013, 22:03
ببین تو اون برنامه اکرونیس درایو ها بودند ولی نام داشتند یا نه؟
یه برو تو دیسک منیجمنت تو دیوایس منیجر هست اونجا ببین پارتیشن هست اگه پارتیشن ها موحود بود و فقط تو my computer نبود مشکل اینه که نام درایو ها نیست اگه اینجوری بود به ترتیب اسم درایو ها رو دونه دونه عوض کن
اگه بازم پارتیشن کردی و پرید شاید از ویندوز یا ویروسی بودن سیستم باشه
با یه انتی ویروس خوب و اپدیت شده اسکن کن بعد یه ویندوز بریز دوباره اگه بازم اینجوری شد هارد رو با یه سیستم دیگه تست کن و اسکن کن ببین بازم اینجوری میشه؟

mehrdadttm
04-01-2013, 22:39
بله تو اکرونیس موجود هستند با نام خودشون با محتویات داخل:n13:

mehrdadttm
04-01-2013, 22:45
با اکرونیس یکیش را برگردوندم که تو دیسک منیج نامش را نشون نمیده و اون یکی هم که کاریش نکردم با نامش تو دیسک منیج هست که تو مای کامپیوتر باز نمیکنه.... در ضمن من هاردم 1 ترا هست و چند روز قبل از این مشکل هارد 1 ترا ماله دوستم را به سیستم وصل کردم و براش فیلم ریختم.. و دوباره پس از باز گرداندن پارتیشنهای هارد دو باره با همون هارد ماله خودم را اطلاعات روش ریختم... شاید مال این باشه ... مشکل در نام درایوها که گفتید تازه یادم اومد.:n16:...حالا چیکار کنم...

khelane
05-01-2013, 21:39
خب اگه نام درایو ها نیست فرضا C-D-E-G -H..... باید به ترتیب بری تو دیوایس منیجمنت اونجا رو هارد مورد نظر کلیک کرده و انتخاب کنید بعد رو پارتیشن های که اسم و نام ندارن به ترتیب راست کلیک کرده روشون CHANGE DRIVE LETTERS AND PATH
بعد ADD رو زده و نام درایو رو انتخاب کن همین