PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نصب کارت گرافیک nNIDIA GEFORCE

jay-z-s
04-01-2013, 15:33
سلام دوستان

من تقريبا دو سال پيش يه كارت گرافيك ميخواستم بخرم و رفتم چندتا مغازه اوناهم گفتن كه بايد دسته 2 بگيري چون مادربردت كارت گرافيك جديد رو ساپورت نميكنه
....
منgeforce fx 5500 گرفتم و فروشنده گفت بايد ويندوزم عوض كني,
منم اينكار رو كردم و بعد نصب كردن درايور ديگه ويندوز بعد لود اوليه يه صفحه سياه نشون ميده....

با يه برنامه شناسايي سختافزار تست كردم ميگه كه كارت گرافيكم ati هست! اين ممكنه¿ (قبل از نصب درايور تست كردم!)

الان مثل قبل از گرافيك onboard استفاده ميكنم :(

الان شديدا نياز دارم به اين كارت گرافيك

كيسم از اونايي بوده كه تو تركيه سرهم بندي شده و مال يه 6 سال پيش ميشه تقريبا يا بيشتر

مادربردم ديسكاوريه فك كنم (اگه دقيق ميخواين بدونين بايد كيس رو باز كنم)

كارت گرافيكمم agp هست
اينم عكس كارت گرافيكمه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من که خودم فک میکنم مشکل از تنظیمات بایوس هست چون شنیدم که برای تغییر از onboard به AGP باید اونجا هم تغییراتی ایجاد کرد
اینم عکس از تنظیمات بایوس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خیلی ممنوننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننننم

EXTREME
04-01-2013, 18:02
سلام دوستان

من تقريبا دو سال پيش يه كارت گرافيك ميخواستم بخرم و رفتم چندتا مغازه اوناهم گفتن كه بايد دسته 2 بگيري چون مادربردت كارت گرافيك جديد رو ساپورت نميكنه
....
منgeforce fx 5500 گرفتم و فروشنده گفت بايد ويندوزم عوض كني,
منم اينكار رو كردم و بعد نصب كردن درايور ديگه ويندوز بعد لود اوليه يه صفحه سياه نشون ميده....

با يه برنامه شناسايي سختافزار تست كردم ميگه كه كارت گرافيكم ati هست! اين ممكنه¿ (قبل از نصب درايور تست كردم!)

الان مثل قبل از گرافيك onboard استفاده ميكنم :(

الان شديدا نياز دارم به اين كارت گرافيك

كيسم از اونايي بوده كه تو تركيه سرهم بندي شده و مال يه 6 سال پيش ميشه تقريبا يا بيشتر

مادربردم ديسكاوريه فك كنم (اگه دقيق ميخواين بدونين بايد كيس رو باز كنم)

كارت گرافيكمم agp هست
اينم عكس كارت گرافيكمه

و

من که خودم فک میکنم مشکل از تنظیمات بایوس هست چون شنیدم که برای تغییر از onboard به AGP باید اونجا هم تغییراتی ایجاد کرد
اینم عکس از تنظیمات بایوس
خیلی ممنوننننننننننننننننننننن نننننننننننننننننننننم

شما وقتی از کار استفاده کنید اتوماتیک سوئیچ میکنه رو کارت نیازی به اون کار نیست

شما درایور گرافیک رو از سیف ممود از دیوایس مینیجر پاک کنید که بتونید وارد ویندوز بشین سپس آخرین ورژن درایور رو دانلود و نصب کنید و دوباره تست کنید
بهتره تو ریزولیشن های مختلف تست کنید درایور مانیتور رو نصب کنید و رفرش ریت رو کم کنید برای مانیتور
با خروجی های دیگه گرافیک هم تست کنید
من تا جایی که یا دمه درایور این کارت با نصب ویندوز هم نصب میشه و نیازی به نصب درایور نیست
اگه با اینکارها درست نشد کارت میتونه مشکل دااشته باشه
بهتره کارتتون رو روی یک سیستم دیگه هم با درایور تست کنید

jay-z-s
04-01-2013, 19:20
مرسي كه جواب دادي ، من درايور جديدش رو از كجا دان كنم؟

EXTREME
04-01-2013, 20:47
مرسي كه جواب دادي ، من درايور جديدش رو از كجا دان كنم؟

از سایت انویدیا

jay-z-s
12-01-2013, 19:07
درایور جدید رو دانلود کردم موقع نصب میگه سخت افزار انویدیا ندارین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jay-z-s
12-01-2013, 19:11
چیکار کنم حالا؟ درایور موقع بوت خودکار بالا نیومد ، چندتا بوق پشت هم زد مادربرد منم رفتم تو تنظیماتش و کارت رو بالا اوردم ولی درایور نصب نمیشه

jay-z-s
12-01-2013, 19:17
الان دیگه مطمئن شدم کارتم اف ایکس ٥٥٠٠ نیست.اینم عکس اف ایکس اصلی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]