PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک - وصل کردن تلفن همراه به wifi کامپیوتر و استفاده از گزینه ی internet sharing

leon scott kendy
04-01-2013, 14:01
سلام به رفقا من یک wave II دارم که می خوام با وای فای به لب تاب وصل کنم متاسفانه مودم وای فای ندارم و باید از گزینه ی اینترنت شیرینگ استفاده کنم
من یک نتورک همانگونه که برای وصل شدن بقیه لب تاب ها درست می کنم درست می کنم ولی وقتی گوشی رو وصل می کنم و رمز رو می زنم گوشی ارور می ده و می گه ازطرف لب تاب نم یتونه وصل بشه
من نم یدونم چی کار منم یک سرچی که زدم فهمیدم یک نرم افازری برا یاینکار هست ولی من خوب نم یدونم چی هست ممنون می وشم راهنماییم کنید

khelane
05-01-2013, 21:43
سلام به رفقا من یک wave II دارم که می خوام با وای فای به لب تاب وصل کنم متاسفانه مودم وای فای ندارم و باید از گزینه ی اینترنت شیرینگ استفاده کنم
من یک نتورک همانگونه که برای وصل شدن بقیه لب تاب ها درست می کنم درست می کنم ولی وقتی گوشی رو وصل می کنم و رمز رو می زنم گوشی ارور می ده و می گه ازطرف لب تاب نم یتونه وصل بشه
من نم یدونم چی کار منم یک سرچی که زدم فهمیدم یک نرم افازری برا یاینکار هست ولی من خوب نم یدونم چی هست ممنون می وشم راهنماییم کنید
سلام
با برنامه CONNECTIFY ME یه تنظیمات ساده داره ولی باید رو ACCESS POINT بزاری تا گوشیتون راحت وصل شه
لب تاب ها اصولا رو روش AD-HOC وصل میشن فکر نکنم گوشی این قابلیت رو داشته باشه

behrooz.shie
08-01-2013, 17:55
نوع رمز گزاری تون رو قبول نمیکنه

mohsen13650306
18-04-2013, 12:16
سلام
ممنون از نرم افزار خوبتون
من نرم افزار نصب کردم ، کرک کردم ، یک اکانت هم ساختم ، گوشیم xperia E daul و لپ تاپم هم dell 5010 و ویندوزمم ۷ هست.
مشکلم اینه که گوشی شبکه رو با قدرت سیگنال عالی و سرعت ۱mbps می شناسه اما در مرحله اتصال در پیغام “در حال دریافت آدرس IP هنگ می کنه و نمی تونم با گوشی به اینترنت وصل بشم
لطفاً کمک و راهنکایی فرمایید