PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل عجیب

raso666
03-01-2013, 19:09
با سلام یک مشکلی چند روزه برام اتفاق افتاده که سیستم بعد از یک مدت که روشنه یک دفعه خاموش میشه :n28: یا موقعی که خاموش میکنم دوباره روشن میکنم یه دفعه خاموش میشه دوباره روشن میشه :n04:
میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاش میتونه باشه؟:n16:

EXTREME
03-01-2013, 23:06
یعنی در زمان بیکاری سیستم خاموش میشه ؟ یا در زمان کار با سیستم هم سیستم خاموش میشه ؟

raso666
04-01-2013, 10:13
یعنی در زمان بیکاری سیستم خاموش میشه ؟ یا در زمان کار با سیستم هم سیستم خاموش میشه ؟

بله مثلا دیشب چند تا فایل گذاشته بودم رو دانلود صبح که نگاه کرده بودم دیدم سیستم خاموش شده و هیچی دانلود نشده:n04:یا مثلا بعد از این که سیستم خاموش کردم وبعد از چند دقیقه روشن کردم چندثانیه روشن شد بعد خاموش شد ودوباره روشن شد مثل این که دکمه ی پاور چند بار بزنی(البته این اتفاق هر چند روز یک بار اتفاق میفته) ممکنه چیز مهمی باشه؟؟؟؟؟؟؟:n30:

EXTREME
04-01-2013, 13:29
اگه در حالت بیکاری است که این مشکل از تنظیمات power option است وقتی در زمان کار با سیستم مشکل خاموش شدن ندارین سیستم میشه گفت سالمه و مشکلی نداره پس مشکل شما یا از تنظیمات power option است یا تنظیمات دانلود منیجرتون که این مشکل بوجود اومده
برای مشکل دومی هم گفتم چیکار کنید چون در روشن شدن دوم سیستم بدون مشکل کار میکنه مشکل از همونه

raso666
08-01-2013, 00:09
اگه در حالت بیکاری است که این مشکل از تنظیمات power option است وقتی در زمان کار با سیستم مشکل خاموش شدن ندارین سیستم میشه گفت سالمه و مشکلی نداره پس مشکل شما یا از تنظیمات power option است یا تنظیمات دانلود منیجرتون که این مشکل بوجود اومده
برای مشکل دومی هم گفتم چیکار کنید چون در روشن شدن دوم سیستم بدون مشکل کار میکنه مشکل از همونه

مرسی تنظیمات پاور اپشن غیر فعال کردم درست شد