PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار متفاوت backup ؟؟

mahmoq
02-01-2013, 23:00
سلام ... نرم افزاری برای بک آپ گیری سراغ دارین که بتونی از ویندوز و بعضی از برنامه های نصب شده بک آپ بگیره ؟ نا کل نرم افزار ها !!؟ جوری که بشه بعدا اونها رو همراه ویندوز ریستور کرد ؟
مثلا من کلی نرم افزار مهندسی رو سیستم دارم که حجم درایو ویندوز من شده ۵۰ گیگ که راحت بگم که ۳۵ گیگ از این فضا نرم افزار کاری هست که نیاز ندارم بک آپ بشه ... اومیدوارم متوجه منظورم شده باشین اشتباه من این بود که همون اول بک آپ نگرفتم و الان حجم زیاد شده ... نرم افزار ها معمولا مثل نورتون از کل ویندوز بک آپ میگیره و بعد میشه کل ویندوز و برنامه ها ریکاور کرد ... میشه راهنمایی کنین ... مرسی

hamidreza2010
03-01-2013, 03:01
با نرم افزارهای acronis میتونی از کل ویندوز + برنامه هات بک آپ بگیری بعد یجا برگردونی
با برنامه comodo backup هم میتونی از بخش دلخواه ویندوز + برنامه ها یا از کل ویندوز با برنامه ها بک آپ بگیری ( تازه قابلیت بک آپ از my music - my document ) رو هم داره

mahmoq
03-01-2013, 10:54
با نرم افزارهای acronis میتونی از کل ویندوز + برنامه هات بک آپ بگیری بعد یجا برگردونی
با برنامه comodo backup هم میتونی از بخش دلخواه ویندوز + برنامه ها یا از کل ویندوز با برنامه ها بک آپ بگیری ( تازه قابلیت بک آپ از my music - my document ) رو هم داره

ممنون ... ولی من متوجه نشدم ... یعنی میشه فقط از همون ۱۵ گیگ بک آپ بگیرم ؟ یعنی خودم انتخاب کنم که مثلا ویندوز و بعضی از برنامه ها (و نه همه اونا) رو بک آپ بگیره ؟ آیا بعد اینکه ویندوز خراب بشه میشه ریستور کرد؟ این نرم افزار مثل نورتون، سی دی بوت داره ؟

dvb595959
03-01-2013, 11:07
سلام دوست خوبم.... زیا د مطمئن نیستم ولی فکر کنم با نورتون میشه بکاپ از کل ویندوز و برنامه ها گرفت ولی بعدش میشه ویرایش کرد .و بعضی قسمت ها رو حذف کرد...الان خیلی وقته دیگه استفاده نکردم فراموش شده.خودت یه تحقیق یکن فکر کنم میشه

hamidreza2010
03-01-2013, 15:24
ممنون ... ولی من متوجه نشدم ... یعنی میشه فقط از همون ۱۵ گیگ بک آپ بگیرم ؟ یعنی خودم انتخاب کنم که مثلا ویندوز و بعضی از برنامه ها (و نه همه اونا) رو بک آپ بگیره ؟ آیا بعد اینکه ویندوز خراب بشه میشه ریستور کرد؟ این نرم افزار مثل نورتون، سی دی بوت داره ؟

نه این برنامه سیدی بوت نداره.البته من خیلی وقته ازش استفاده نکردم شاید توی ورژن جدیدش اضافه شده باشه ولی فک کنم این امکان رو نداشته باشه.حجم برنامه در حدود 40 تا 50 مگ هست.
بعد تا جایی که یادم هست فکر کنم فقط بشه از برنامه ها هم بک آپ گرفت (از کل ویندوز که 100 درصد بک آپ میگیره یا مثلا از درایو مدنظرتون)

-----------------------------------

آقا من این برنامه رو توی هاردم دارم و ویندوز منم 8 هست.حالا اگه میخوای مطمئن شی یکم صبر کن من نصب میکنم و تستش میکنم بعد دقیق بهت میگم چیا داره چیا نداره.
(اگه این ورژنی که دارم روی 8 نصب بشه خوبه)