PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک درباره نکات طراحی فاکتور

osmaan
02-01-2013, 20:59
سلام دوستان
دارم برای فروشگاه پدرم فاکتور طراحی میکنم اما درمورد سایز ها و حاشیه ها چیزی نمیدونم
ممنون میشم اگر کمکم کنید

part gah
03-01-2013, 11:34
سلام دوستان
دارم برای فروشگاه پدرم فاکتور طراحی میکنم اما درمورد سایز ها و حاشیه ها چیزی نمیدونم
ممنون میشم اگر کمکم کنید
ســـلام

اندازه که فکر کنم A5 مناسب هست.حاشیه میتونید 1 cm در نظر بگیرید.زیاد به لبه ها نزدیک کار نکنید چون ممکنه تیغه برش بهش برخورد بکنه.

AriA jOhaRi
05-01-2013, 07:40
با سلام دوست عزیز
همونطور که دوستمون گفتن
زیاد نزدیک به گوشه ها نباشه همون 1 سانت کافیه
سایز هم بستگی داره به خودت (A4 , A5 , یا سایزهای دلخواه اگه تعدادتون بالا باشه)
سعی کن تک رنگ کار کنی تا کار تمیزی دربیاد چون فک نکنم کسی بخواد چهاررنگ کار کنه مگر اینکه فروشگاه های خیلی بزرگ با تیراژ بالا
موفق باشی:n16:

osmaan
06-01-2013, 10:39
مرسی از دوستان

راستی من قبلا که با cs5 کار میکردم وقتی پرینت سایز میزدم (اون موقع کارت ویزیت کار میکردم) دقیقا اندازه واقعا در میامد اما الان با cs6 اصلا دقیق نیست و خیلی کوچیک میندازه
چی کار باید کرد؟

part gah
06-01-2013, 13:08
مرسی از دوستان

راستی من قبلا که با cs5 کار میکردم وقتی پرینت سایز میزدم (اون موقع کارت ویزیت کار میکردم) دقیقا اندازه واقعا در میامد اما الان با cs6 اصلا دقیق نیست و خیلی کوچیک میندازه
چی کار باید کرد؟
ســـلام

موقع پرینت گرفتن گزینه Scale to fit media رو نزنید .
تنظیمات کاغذ رو هم انجام بدین.مثلا سایز کاغذتون که پرینت A5 الان روی کاغذ A4 اگه هست .تعریف کنید که کاغذتون A4 هست.
یه تنظیم دیگه هم که خیلی ها ممکنه فراموش کنند اینکه تعریف کنید پرینت شما عکس هست و نوع کاغذتون چی هست .
توی کیفیت پرینت خیلی تاثیر میزاره.

osmaan
07-01-2013, 00:41
ســـلام

موقع پرینت گرفتن گزینه Scale to fit media رو نزنید .
تنظیمات کاغذ رو هم انجام بدین.مثلا سایز کاغذتون که پرینت A5 الان روی کاغذ A4 اگه هست .تعریف کنید که کاغذتون A4 هست.
یه تنظیم دیگه هم که خیلی ها ممکنه فراموش کنند اینکه تعریف کنید پرینت شما عکس هست و نوع کاغذتون چی هست .
توی کیفیت پرینت خیلی تاثیر میزاره.

سلام مرسی اما منظورم وقتی بود که از منوی view گزینه print size رو میزنم

راستی دوستان من یه شکلی دارم که چون اندازش کوچیکه وقتی بزرگش میکنم کیفیتش خیلی میاد پایین میخوام بدونم روشی وجود داره که از همین شکل یه شکل یا نمیدونم مثلا شیپ یا هر چیزه دیگه بسازم طوری که هر چقدر خواستم بزرگش کنم؟ شکلش خیلی خم و پیچ داره

part gah
08-01-2013, 21:17
سلام مرسی اما منظورم وقتی بود که از منوی view گزینه print size رو میزنم

راستی دوستان من یه شکلی دارم که چون اندازش کوچیکه وقتی بزرگش میکنم کیفیتش خیلی میاد پایین میخوام بدونم روشی وجود داره که از همین شکل یه شکل یا نمیدونم مثلا شیپ یا هر چیزه دیگه بسازم طوری که هر چقدر خواستم بزرگش کنم؟ شکلش خیلی خم و پیچ داره

اگه آرم هست میتونید سرچ کنید و کفیت بالاشو از نت دانلود کنید اگه شکل هست اسم شکل رو با مشخصات در advance search image سرچ کنید که هم کیفیت بالا و هم فرمت عکس رو میتونید براش مشخص کنید.
برای طراحی هم که خودتون گفتین از pen باید استفاده کنید و گرنه راهایه دیگه کیفیت کار رو بالا نمیبرن.

thexoo
13-06-2013, 23:10
salam yek soal daram az khedmate dostan, bad az chap un gesmate boresh ke hast uno koja bayad bedam dorostesh konan .?? aslan kagazi hast ke un gesmate boresho khodesh dashte bashe?