PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید و فروش باتری فرسوده ماشین !

Mahmood_N
02-01-2013, 19:22
با سلام
می خواستم در مورد باتری فرسوده ی ماشین و نحوه ی خرید و فروشش بدونم
این کار چه سودی داره ؟
شرایطش چطوره ؟
شرایط وارد کردن باتری از کشورهای دیگه ( مثل عراق ! ) به صورت انبوه چطوریه ؟

من کسایی رو می شناسم که کارشون واردات باتری فرسوده به صورت انبوه هستش ، می خوام بدونم که این کار قاچاق هست ؟ یا اینکه قانونی انجام میشه ؟

اگر کسی در این مورد اطلاعاتی داره ممنون می شم اگر در اختیار بنده قرار بده
پیشاپیش ممنون ...

mohamad skystar
03-01-2013, 01:05
ایجاد تاپیک های خرید و فروش انواع کالا خلاف قوانین انجمن هست.

Mahmood_N
03-01-2013, 01:55
من نمی خوام خرید و فروش کنم برادر !
می خوام بدونم این کار شرایطش چطور هست ، یکی از آشنایان همچین کاری داره ، می خوام بدونم این کار قانونیه ؟ یا قاچاق محسوب میشه ؟!

rami_hemi
04-01-2013, 11:31
باطری های فرسوده رو با تعویض الکترودها میشه دورباره راه اندازی کرد بعضی ها هم میارن و اونها رو بازیافت میکنن
مثلا الکترودهای اونها مقدار زیادی مواد به درد بخور داره و بدنه پلاستیکی اونها هم قابل بازیافت هست برای همین حتی باطری سازی ها هم در مقابل مبلغی باطری خراب رو موقع تعویض بر میدارن و به شرکتهای تولید کننده میفروشن فکر نمیکنم کار اون افراد هم غیر قانونی باشه
توی عراق کامیونها و سواری های دست دوم زیادی وارد میشن یک سری از اینها رو با کار کرد پایین به بازار میفرستن ولی یک س ری رو به عنوان قطعه یدکی برای خود عراق و کشورهای اطراف اوراق میکنن همونطوری که خیلی ها از اونور برای کامیونهای خودشون اتاق و صندلی و خیلی چیزهای دیگه خریداری کردن باطری یکی از مصرفی ترین موارد هست بیشتر این کامیونهای دست دوم باطری سالم ندارن و این باطری ها به خاطر نبود صنعت بازیاف توی عراق به ترکیه و ایران فروخته میشه .