PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برترین بازی‌های ۲۰۱۲ - بـــازی ســـال

havas_1980
01-01-2013, 21:18
بــرتــریــن بــازی‌هــای ۲۰۱۲
بـــازی ســـال

Best Games of 2012
Game of the Year

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
_

Dishonored
PC / Xbox 360 / PlayStation 3

سازنده: Arkane Studios
ناشر: Bethesda Softworks
Far Cry 3

سازنده: Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft
Fez
Xbox 360

سازنده: Polytron
ناشر: Microsoft Studios

_

Halo 4
Xbox 360

سازنده: 343 Industries
Journey
PlayStation 3

سازنده: Thatgamecompany
ناشر: Sony Computer Entertainment
Mark of the Ninja
PC / Xbox 360

سازنده: Klei Entertainment

_

Mass Effect 3

سازنده: Bioware
ناشر: Electronic Arts
The Walking Dead

سازنده: Telltale Games
ناشر: Telltale Games
XCOM: Enemy Unknown

سازنده: Firaxis Games
ناشر: 2K Games

havas_1980
02-01-2013, 23:26
سلام به همگی!

از شرکتتون در نظر سنجی های دور اول تشکر میکنم به نمایندگی از تیم مدیریت.

متاسفانه بنا به دلایلی موجه, با تاخیری 24 ساعته, تاپیکهای دور دوم رو جلوی چشم آوردیم.

در نتیجه نظر سنجی های دور دوم هم از امروز 13 دی الی 20 دی ماه فعاله.

پیشاپیش از حضورتون ممنونیم. :12:

نظر سنجی های دیگر:

برترین بازی‌های ۲۰۱۲ - برترین هر پلتفرم - برترین بازی کامپیوتر شخصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برترین بازی‌های ۲۰۱۲ - برترین هر پلتفرم - برترین بازی ایکس‌باکس 360 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برترین بازی‌های ۲۰۱۲ - برترین هر پلتفرم - برترین بازی پلی‌استیشن 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
03-01-2013, 01:14
به نظر من :

Walking dead داستان و روايتش عالي بود ولي تو بقيه زمينه ها مثه گيم پلي و مشكلات تكنيكي ضعفاي زيادي داشت
Mass effect3 كه كلا چندان لذت نبردم و پايانش هم كه نابود كرد بازي رو
halo 4 بزرگترين رقيبش خودش بود و از خودش شكست خورد يعني اگه reach نبود پيشرفت بين شماره ٣ و ٤ اش در حد خارق العاده اي ميشد ولي وجود reach باعث شد تا تنها پيشرفتهاي بزرگش گرافيك ستودني و نژاد جديد باشه و البته براي طرفداراش كاملا راضي كننده بود(كه البته تقصيري نداشتن سازنده ها چون اولين كارشون بعد از سازنده قبلي بوده)
dishonored عالي بود ولي در حد بهترين سال انسجام نداره يعني همه چي best نيست
Farcry 3 هم مثه dishonored
Fez و mark of the ninja هم عالي بودن ولي به نظرم در حد بهترين سال بودن نيستن مخصوصا fez كه خيلي تك جنبه اي قوي هست

تنها بازي كه امسال همه چيش در يك سطح و با هم بطور بالانس و متعادلي best بود بازي journey هست........موضوع عالي و عرفاني با گرافيك عالي و گيم پلي و مراحل عالي و پايان يعني همه چيز به مقدار لازم.......همه چيز بازي به هم چفت بود....در نتيجه منم به journey راي ميدم

.

Mohammad Yek110
03-01-2013, 13:43
FarCry 3 !!!!!!!!!!
واقعا استحقاق بهترین بازی سال شدن رو داره
من یکی حالم از Open World به هم می خورد ولی این بازی نظرمو عوض کرد.خیلی عالی و فوق العادس
گرافیکش خوبه ، داستانش خوبه ، گیم پلیش خوبه و کلی حسن دیگه
عیب هم داره ولی در حدی نیست که نذاره FC3 بازی سال بشه !!!
Dishonored هم بد نبود ولی یکی دو هفتس که فارکرای نمیذاره سمت بازیای دیگه برم !!!

mjorh
03-01-2013, 16:20
از بین بازیایی که ایجا هست ( و من بازی کردم)اگه بخوام کلی نگاه کنم بدون تعصب و اینا میتونم بگم Far Cry 3 بهترین بوده ولی چون Journey , Halo4 رو بازی نکردم ، به Far Cry 3 هم رای نمیدم ...

موفق باشید :n12:

Reza31001
03-01-2013, 18:46
?why not Fifa13

اگه کسی ps3 نداشته باشه و به جنگ و خونریزی :n02:هم علاقه نداشته باشه به کدوم بازی باید رای بده؟

Fate2646
03-01-2013, 21:47
Dishonored vs Halo 4
تصمیم گیری سخته اما بازم رای ما

اما اینم بگم
journey ​رو بازی نکردم هنوز

ye adam
04-01-2013, 13:17
خیلی سخته ادم نظر بتونه بده
واقعا سخته
بین دیزانرد و فارکرای 3 :n13:
ولی بازم رأی ما دیزانرد

bsireza
04-01-2013, 17:19

moh72
04-01-2013, 22:52
Mass Effect For Ever

بقیه ی بازی ها در حد سرگرم کننده بودن، ولی ME کلا یه چیز دیگست:n12:
------------------------------------------
فقط حیف پایانش بد بود:thumbsdow یعنی من که خیلی از bioware متنفر شدم

Alex Fera
05-01-2013, 00:11
برای بازی سال انتخاب بین Journey,TWD و Mark Of The Ninja واسم واقعا سخت بود،جالب اینکه هر 3 تای این بازی یه جورایی کوچیک حساب میشن و اوایل معرفیشون کسی فکر نمیکرد حرفی در برابر بلاک باسترهای امسال داشته باشن،اما انقد خوب پرداخت شده بودن که میشد روح یه بازی بزرگ رو تو هر3تاشون احساس کرد......................

HALO و ME3 در گرداب هیاهوی خودشون فرو رفتن،انقد انتظارارو بردن بالا که با ریلیز شدنشون خیلیارو ناامید کردن،اما در کل بازیهای خوبی بودن................
Farcry 3 و Dishonored هم بازیهای بسیار خوب و نوآورانه ای بودن،اما در خد GOTY نبودن دیگه واقعا...........................

ولی خوب در آخر بازم مثل همیشه به Journey رای دادم،چون واقعا حقشه،دنیای این بازی رو هیچ جای دیگه ندیده بودم،هیچ وقت تا این حد تو یه بازی گم نشده بودم.........................

موفق باشیذ،پیش به سوی 2013،سال PS3 با TLOU,MGS و GOW:A........................
Fan بازی رو حال کردید؟!:n02:

B.3.S.T
05-01-2013, 00:51
با احتـــرام کامل به Dishonored که خیلی خلاقانه ساخته شده بود و بنده به عنوان یه گیمر فسیل شده رو یه مدتی سرگرم کرد:دی باید به Journey رآی بدم چون :
امروز برای اینکه پــی به تعریف و تمجید هایی که اَ بازی میشد ببرم رفتیم به منزل یکـــی اَ دوستان و بعد مدت کوتاهی به چشم دیدم که تعریف ها الحق که برازنده ی این عنوان هست
شاید 1 ساعت بازی کردن زود باشه واسه قضاوت ولی وقتی هم FC3 و Dishonored رو تمام کردم دیگه شکی درش نمیدیدم که بیشتر منو جذب خودش کرد تا سایرین.واقعآ موزیک های نهفته در دل Journey آدم رو میبره تو یه حال و هوای دیگه ... :n29:

Alireza.M67
05-01-2013, 23:18
خب منم به TWD رای دادم، واقعا بازی فوق العاده ای بود مخصوصا اپیزود آخرش.
DIsonored هم بازی خوبی بود البته هنوز خیلی بازی نکردم ، ولی خب شاید رتبه دوم باشه.
XCOM و Journey رو هم علاقه مندم بازی کنم .
Far cry و Halo هم که واسه طرفدارای خودشون (هیچ اصلا از این بازیها خوشم نیومده ، نمیاد و نخواهد آمد)
fez رو هم بازی کردم، خیلی خلاقانه و جالبه ولی اینکه بهترین بازی سال باشه خیلی دور از ذهنه .
mass effect هم بد نبود ولی حقش نبود بهترین باشه.

mehdi ps3
08-01-2013, 16:01
جورنی متفاوت ترین بازی نسل بود , پیشنهادمیکنم دوستان اینو بخونن!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

virus2009
08-01-2013, 19:40
خوب ميرسيم به بازي سال
شما که بهترين هر بخش رو مشخص نکرديد مجبورم اينجا اعلام کنم تا به يک نتيجه براي گوتي برسم اگر نه انتخاب بين اين همه سخته

Best gameplay : Dishonored
واقعا گيم پلي جذاب , خلاقانه و جديدي رو ارائه کرد

Best Graphic : Farcry3
اينجا بايد بين هيلو و فارکراي یکی رو انتخاب کرد که چون فارکراي از دايرکت ايکس ١١ پشتيباني ميکرد با این که اپن ورلد هم بود نتيجه بهنري داشت

Best Soundtracks : Journey
انتخاب بين Journey و ME3 بود ولي موزيک هاي Journey با روح و روان آدم بازي ميکنه

Best Atmosphere : Journey
به قول حامد اون حس عرفان و زيبايي که Journey به آدم القا ميکرد تو هيچ بازي ديگه ای ، حس اون بازي رو نمي رسوند
البته TWD هم خیلی اتمسفر زیبا و مناسب با تم بازی داشت ولی در حد Journey نبود

Best Multiplayer : Halo 4
اين که واضحه و نياز به توضيح نداره

Best Story : TWD
داستانی که از روی یک سریال موفق ساخته بشه معلومه بهترینه

انتخاب بین این بازی ها سخته ولی تا حد امکان محدودش کردم به 4 تا : Dishonored - Journey - Halo4 - Mass Effect 3

FarCry3 : خیلی قشنگ بود ؛ گرافیک ، شخصیت پردازی ؛ صداگذاری ، همه چی عالی بود به جز گیم پلی که بعد از یک مدت تکراری میشد
TWD : واکینگ دد هم بسیار جالب و جذاب بود و همین که بر گرفته از سریالش بود بازی رو بسیار جالب تر کرده بود ولی حیف که همش با هم نیومد و قسمت قسمت بود.

Halo4 : من که خیلی از Halo4 لذت بردم ، همه چیزش با سلیقه ی من جور بود و به شدت منتظرم تا نسخه های قبلیش رو تجربه کنم
Mass Effect 3 : دیگه در مورد مس افکت نمیدونم چی بگم ؛ هر چقدر هم ایراد داشته باشه به دلیل اینکه نام Mass Effect و اون داستان پردازی ( منظورم کل سری هاست ) رو یدک میکشه نمیشه به راحتی ازش گذشت ، از این نسخه هم خیلی لذت بردم ولی در حد Mass Effect 2 نبود ، الان حاضرم دوبار دیگه ME2 رو برم ولی ME3 ...:n27: ( یکبار دیگه :n02: )
Dishonored : یک تجربه عالی از یک گیم پلی جذاب ، معتاد کننده و عالی ؛ واقعا افسوس میخورم که موقعیت بدی برای تجربه کردن این بازی داشتم و نتونستم کاملا از بازی لذت ببرم :n03:
یک ویدئو هم جدیدا ازش دیدم که نحوه کشتن Lady Boyle به شیوه های مختلف رو نشون میداد :n02:که خیلی عالی بود و باعث شد بخوام بازی رو بارها و بارها به شیوه های مختلف بازی کنم:n01:

Journey : نمیدونم چی شده که خیلی با این بازی حال میکنم با اینکه حتی بازیش هم نکردم:n03: ؛ Soundtrack های فوق العاده بازی یکی از دلایلی بود که جذب بازی شدم تا اینکه ویدئوی بازی رو گرفتم و بازی رو دیدم و به عظمتش پی بردم با اون اتمسفر فوق العادش:n28: ؛ با اینکه یک بازی کوچیکه ولی خیلی از ویژگی هاش از بازی های بزرگ دیگه بهتره

ME با فرمانده شپرد و خاطراتش از یک طرف ؛ Dishonored با اون گیم پلی زیبا از طرف دیگه ؛ Journey هم که دیگه ......
ولی چاره ای نیست و باید یکی رو انتخاب کرد :

Journey

2.Dishonored
3. Mass Effect 3:n12:

Masoud King
10-01-2013, 22:26
سرانجام بهترین بازی 2012 از دید کاربران...

Far Cry 3

سازنده: Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft

مقام دوم: Journey