PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برترین بازی‌های ۲۰۱۲ - برترین هر پلتفرم - برترین بازی ایکس‌باکس 360

Masoud King
31-12-2012, 12:28
بــرتــریــن بــازی‌هــای ۲۰۱۲
برترین هر پلتفرم
برترین بازی ایکس ‌باکس ۳۶۰

Best Games of 2012
Platform Awards
Best Xbox 360 Game

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dishonored
Xbox 360

سازنده: Arkane Studios
ناشر: Bethesda Softworks
Far Cry 3
Xbox 360

سازنده: Ubisoft Montreal
ناشر: Ubisoft
Fez
Xbox 360

سازنده: Polytron
ناشر: Microsoft Studios

Forza Horizon
Xbox 360

سازنده: Playground Games/Turn 10 Studios

Halo 4
Xbox 360

سازنده: 343 Industries

Mass Effect 3
Xbox 360

سازنده: Bioware
ناشر: Electronic Arts

halflife g
03-01-2013, 01:02
امسال سال كاملا موفقي براي برند ايكس باكس بود و ميشه گفت مايكرو نهايت زورشو تو اين نسل امسال زد و واسه سال بعد به جز gears چيزي نذاشته بمونه كه اميدوارم علايمي از معرفي نسل بعد باشه.....

از بازيهاي انحصاري فوق العادش كه شامل halo و horizon و dance central بود تا اركيديهاي كاملا موفقش مثل fez و trilas و mark of the ninja و....تا مولتي پلتفرمايي كه خيلي خوب رو كنسول و لايو و مخصوصا بازار آمريكا جواب دادن. و سال مالي كاملا موفقي براش رقم زدن.....
البته چند عنوان اركيدي و كينكتي هم بود كه خيلي موفق نشدن كه البته چندان تعجب آور نبود.....

بين بازيهاي امسال اين كنسول هم halo 4 عالي عمل كرد....اصلا كسي انتظار نداشت يه استوديوي كاملا متفاوت از استوديوي قبلي راه يه بازي رو اينقدر match با قبلي هاش جلو ببره و تو بعضي بخشها مثل گرافيك و... حتي به يك مدعي تبديلش كنه

در نتيجه به halo 4 راي ميدم:n02:

.

CATALONIA
03-01-2013, 12:16
دو سال پیاپی خیلی خوب رو در زمینه ی بازی برای Xbox تجربه کردیم !
و همونطور که مراد گفت سال بعد تقریبا ته مونده ی بازی های مایکرو سافت رو برای این نسل شاهد خواهیم بود !

از کنار Forza Horizon نمیشه به راحتی گذشت ... تجربه ی جذاب و متفاوتی بود ...
ولی
Halo 4 امسال نشون داد که یک بازی چقدر میتونه پتانسیل داشته باشه و به نظر من درصد رضایت مندی گیمر ها از یک بازی رو افزایش داد !

Layken
03-01-2013, 14:26
Halo 4 .

همیشه گفتم و تا اخر عمر خواهم گفت : (( بانجی مرسی که ما رو با این سری بازی اشنا کردی )) من با این سری زندگی کردم. یادمه سال های گذشته که نه نقدی بود نه مجله ای و نه دیدگاهی که از دیگری بشنوم و شناختی داشته باشم با این سری اشنا شدم و وارد دنیای بزرگ هیلو شدم اصلا حس بازی ادم رو جذب میکرد.شاید گیم پلی و داستان و موزیک رو کنار میزاشتم اما شخصیت مسترچیف یکی از مهم ترین نکاتی بود که باعث شد من عاشق این سری بازی ها بشم سکوتش ، سنگین و سنجیده رفتارش ، قدرتش ، ابهتی خاصی هست که در چیف وجود داره.

343 در قسمت چهارم خیلی خوب وارد جزییات شخصی مسترچیف شد و رابطه ایجاد شده او با کورتانا هر گیمری رو شیفته خود می کرد.

Reza31001
03-01-2013, 17:46
جای dance central3 کاملا خالیه تو لیست

چون به بازیهای شوتر چندان علاقه ندارم
Forza Horizon
رو انتخاب میکنم

resident_evil
03-01-2013, 18:13
Forza Horizon

سورپرایز فوق العاده ای بود واسم این بازی . البته از روی اعضای تیم سازنده میشد حدس زد بازی خیلی عالی میشه اما فکر نمیکردم تا این حد خوب باشه
بعد از سری اصلی یعنی Forza Motorsport این بازی بهترین ریسینگ این نسل من بود

bsireza
04-01-2013, 17:01

virus2009
08-01-2013, 19:01
انتخاب که طبیعاتا بین Halo و Forza ـه
ولی من Halo4 رو انتخاب کردم چون اولین تجربه ام از این سری بازی بود و واقعا به دلم نشست و عاشقش شدم
فورزا هم عالی بودش و گیم پلی جذب کننده ای داشت ولی به نظرم در سطح جذابیت Halo4 نبود

Masoud King
10-01-2013, 22:12
سرانجام برنده این نظر سنجی ...

Halo 4

Xbox 360

سازنده: 343 Industries

مقام دوم : Forza Horizon