PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خرید دستگاه گیرنده دیجیتال Lumexy Le 1009 یا Sama AT 200

QSEVEN
01-01-2013, 14:56
سلام میخواهم یک گیرنده دیجیتال بخرم نکات زیر برام خیلی مهمه

1-کیفیت تصویر و صدا فوق العاده باشه
2-پخش انواع فرمتها به خصوص MKV FULL HD و همراه با زیرنویس فارسی با فونت دلخواه

3- کلا گیرنده ای خوبی باشه از هر نظر و هنگ نکنه

این دو تا شنیدم خوبه حالا کدومش بهتره ؟؟؟ از دوستانی که داشتند یا اگر مدلی غیر از این هم هستش لطفا معرفی کنند مرسی

Lumexy Le 1009 یا Sama AT 200

اگر هم مشکلی دارند بگن اگه کسی مدلی داره و مشگلی داره بگه

Soroush-S
01-01-2013, 15:47
آقا چرا پارس نمیگیری ؟؟ یکی از دوستان تست کرده و گیرنده خوبیه ضمنا قیمت عالی داره حدود 65 تومن

saeed afshar
02-01-2013, 12:05
سلام میخواهم یک گیرنده دیجیتال بخرم نکات زیر برام خیلی مهمه

1-کیفیت تصویر و صدا فوق العاده باشه
2-پخش انواع فرمتها به خصوص MKV FULL HD و همراه با زیرنویس فارسی با فونت دلخواه

3- کلا گیرنده ای خوبی باشه از هر نظر و هنگ نکنه

این دو تا شنیدم خوبه حالا کدومش بهتره ؟؟؟ از دوستانی که داشتند یا اگر مدلی غیر از این هم هستش لطفا معرفی کنند مرسی

Lumexy Le 1009 یا Sama AT 200

اگر هم مشکلی دارند بگن اگه کسی مدلی داره و مشگلی داره بگه

این صفحه را یه بررسی کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

QSEVEN
02-01-2013, 13:26
کسی دیگه نظری نداره

amir_t6262
02-01-2013, 19:33
فکر میکنم با توجه به موضوعی که در بند 2 اشاره کردی (-پخش انواع فرمتها به خصوص MKV FULL HD و همراه با زیرنویس فارسی با فونت دلخواه) هیچکدام از گیرنده های دیجیتال بازار مناسب کار شما نباشد و شما باید یک HDPlayer تهیه کنی.

QSEVEN
02-01-2013, 21:04
فکر میکنم با توجه به موضوعی که در بند 2 اشاره کردی (-پخش انواع فرمتها به خصوص MKV FULL HD و همراه با زیرنویس فارسی با فونت دلخواه) هیچکدام از گیرنده های دیجیتال بازار مناسب کار شما نباشد و شما باید یک HDPlayer تهیه کنی.

ولی واسه مغازه لازم دارم

amir_t6262
02-01-2013, 22:57
ولی واسه مغازه لازم دارم

خب اگر منظورت از MKV FullHD فیلمهای 5-6 گیگ به بالاست که عملا اکثر دستگاه ها یا با صدایش مشکل دارند و یا کلا با نمایشش.

مگر اینکه از این فیلمهای کم حجم منظورت باشه.

rahjo1
03-01-2013, 08:55
فعلا که سما فقط خوب جواب داده ،با توجه به اینکه من خودم دارم وخیلی از دوستان هم خریدند بسیار راضیند.دوست عزیز همه دوست دارند وقتی یه فیام وبا کیفیت فول اچ دی مبینند بتونند فونت زیر نویس وتعغیر بدن.اما باید دقت داشته باشید که شما در درجه اول دارید یک ست اپ باکس میخریدنه یک پلیرعالی ،که با وضعیت دلار کنونی چیزی حدود 500الی-600 تومان قیمتشه.پس اگربخوایم منصفانه نگاه کنیم پلیرهمه دستگاها تقریبا همه در یک سطحندوخیلی از نیازهای مارو جواب میدن.البته جز ایستروسما که امکانات به مراتب بهتری دارند.برای شما که زیرنویس اهمیت داره پیشنهاد اول :ایستر تی 15ودوم سما می باشدکه البته سما رنگ زرد هم در زیر نویس پشتیبانی می کنه که این خودش به نظر من خیلی عالیه.

saeed afshar
07-01-2013, 16:54

353 فول اچ دی پخش می کنه دیگه
من برای همین گفتم