PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ها را نمی شود نصب کرد

nelahe
01-01-2013, 13:38
سلام

سیستم من ویروسی بود و ویندوز را مجدد نصب کردم (البته با فرمت درایو)

اما خب به زور انتی ویروس نصب کردم (اجازه نصب نمی داد)

و ویروس یابی کردم

الان مشکلم این است که بعضی برنامه ها را نمی شود نصب کرد یا نصب می شود و بالا نمی آید

بعضی دیگر را هم که نصب شده به سختی نصب کردم :)

حالا باید چکار کرد تا این مشکل سیستم رفع شود

گه گاهی هم یک ارورهایی می دهد

2- بعد ویروس یابی، برای از بین بردن تمام مشکلات سیستم باید چکار کرد

satansilent
01-01-2013, 14:45
حالت کلی اینه:
1.نصب ویندوز
2.نباید وارد هیچکدوم از درایو هاتون بشید چون ممکنه درایو هاتون آلوده باشند و دوباره ویندوز رو آلوده کنند.
3.برنامه آنتی ویروس رو باید از cd یا usb یا نصب از اینترنت انجام بدید و حتما update کنید (البته usb نباید آلوده باشه که کار شما بی اثر نشه)
4.کلیه درایو هارو اسکن کنید ترجیحا با آنتی ویروس قوی مثل bitdefender بعد از اسکن می تونید اونو پاک کنید و آنتی ویروس دلخواهتون رو نصب کنید. (تنظیمات آنتی ویروس باید رو حداکثری باشه برای فهمیدن این موضوع می تونید به تاپیک آنتی ویروس ها مراجعه کنید)
5.در آخر از فایل های مهمتون همیشه backup داشته باشید تا در چنین مواقعی ناراحت از دست دادن فایل هاتون نباشید.

nelahe
06-01-2013, 10:11
سلام

من ویندوز نصب کردم و ویروس یابی هم کردم

اما هنوز سیستم مشکلاتی دارد و ارورهایی می دهد برای رفع تمام این ارورها باید چکار کرد

بعضی از برنامه ها هم که نصب نمی شوند و بعضی هم که نصب شده اند بالا نمی آیند

x64
06-01-2013, 10:26
با MalwareBytes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هم یه اسکن کن ، به نتیجه میرسی!

satansilent
06-01-2013, 19:00
سلام

من ویندوز نصب کردم و ویروس یابی هم کردم

اما هنوز سیستم مشکلاتی دارد و ارورهایی می دهد برای رفع تمام این ارورها باید چکار کرد

بعضی از برنامه ها هم که نصب نمی شوند و بعضی هم که نصب شده اند بالا نمی آیند
اگه دقیقا اون کارایی که گفتم کرده باشید ایراد به نظر از ویروس و.. نیست.(منظور نصب ویندوز و چیزای دیگه به روش اینجانبه وگرنه نصب چند باره ویندوز تاثیری نداره)
ویندوزتون چیه؟
برخی برنامه ها صرفا برای x32 یا x64 هستند و برخی فقط رو ویندوز xp اجرا می شند و با 7 سازگار نیستند
اگه از 7 استفاده می کنید رو برنامه نصبی کلیک راست کرده و run as administrator رو بزنید و برای اجرا هم همچنین که اون yes و no که می پرسه ارور نیست
در آخر یه عکس از error بزارید.

nelahe
20-01-2013, 15:33
سلام ویندوزم xp هستش

راستی این x32 یا x64 را از کجا می توان فهمید که چی هستش

satansilent
22-01-2013, 13:09
دیر به دیر جواب می دید آدم دیگه تاپیک رو چک نمی کنه!

خیلی وقته xp نداشتم اما فکر کنم با راست کلیک رو my computer و رفتن به properties می شه فهمید یا زدن کلید ویندوز و pause روی کیبرد!

راستی این برنامه ها که نصبشون ایراد داره,فایل اجرایشون رو هارده؟یعنی همون هاردی که آلوده شده بود؟چون در این صورت امکان داره که ویروسی که گرفته بودید برنامه هاتون رو خراب کرده باشه,برای اطمینان همون برنامه رو از اینترنت دانلود کنید یا از روی دیسک یا فلش نصب کنید.
در نهایت من باز فکر می کنم شما ویندوز رو تعویض کردید اما برای نصب آنتی ویروس به درایو های دیگتون رفتید یا از usb آلوده استفاده کردید که اجازه نصب آنتی ویروس رو بهتون نداده و مشکلات دیگه اگه اینطور نباشه که باید از دیسک های نجات آنتی ویروس ها استفاده کنید که bitdefender و kaspersky رو بهتون پیشنهاد می کنم(از روی سیستی که مطمئنید آلوده نیست اونو روی cd رایت کنید و سیستمتون رو باهاش اسکن کنید..برای روش استفاده هم به تاپیک آنتی ویروسی که می خواین استفاده کنید برید دوستان کمکتون می کنند)