PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی

mehdi_sheikhtadi
01-01-2013, 10:49
راهنمایی...

با سلام خدمت دوستان عزیز....بنده 1مشکل دارم که الان نزدیک 1هفته هستش که من 1پک 2*2گیگابایت رم corsairمدل 1600xms3روی سیستم انداختم....البته قبل از این رم 2گیگ کینگ مکس روی سیستم بود....چون از سرعت سیستم توی برنامه های تدوین ناراضی بودم رم سیستمرو دووال کردم تا سرعت بره بالا...در حال حاضر سیستمم خیلی کند شده و گیر میکنه...نمیدونم مشکل از کجاس...??مثلا ویندوز که میخاد بیاد بالا خوبه وقتی وارد ویندوز میشه 2دیقه تا 5دیقه طول میکشه که همه چیز نرمال بشه ومثلا بتونی مرورگر کروم رو باز کنی بری توی درایوهات یا 1برنامه رو باز کنی...
ویندوزم عوض کردم...هاردرو هم ساتا 3انداختم...2ترابایت...برنامه بهینه ساز هم نصبیدم...فراموش نشه آنتی ویروس هم کاسپر سکیوریتی2013نصبیدم...سیستم هم مطمعینم که ویروسی نیست چون 1آرشیو عظیمی از عکسای مردم روی سیستم هست و آنتی ویروس همیشه به روز آپدیت هست...
به نظر شما این پاور برای سیستم مناسبه ضعیف نیست افت سرعت مربوط به پاور نمیشه...؟؟؟
به نظر شما اگه رم 2گیگ کینگ مکس رو هم به مجموع رمها اضافه کنم مشکل پیش نمیاد؟؟
البته فرکانسی رم 2گیگ کینگ مکس 1600هستش اما تایمینگش با پک crosairفرق میکنه
...اینم لیست قطعات:
cpu:phenom II-x4-945
mother board:GA-790XTA-UD4
power:atx 535 green
ram:corsair xms3 1600-2*2g
vga:msi-550ti oc
hdd:2t westen...64m bufer-sata3
لطفا کممممممممممکککککککککک ککنیینننن:n11::n18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](41).gif

EXTREME
01-01-2013, 15:13
کند بودن سرعت سیستم بیشتر میتونه از ویندوز ویروس هارد کم بودن میزان حافظه رم مچ نبودن رم با مین که باید بایوس مین رو آپدیت کنید یا تعویض ماژول ها دمای قطعات و ضعیف بودن و خرابی پاور

هرکدوم رو که تست نکردین رو باید تست کنید
بعد از لود ویندوز که طول میکشه همه چی نرمال بشه بیشتر میتونه از start up باشه اون هارو خالی کنید

mehdi_sheikhtadi
01-01-2013, 15:40
کند بودن سرعت سیستم بیشتر میتونه از ویندوز ویروس هارد کم بودن میزان حافظه رم مچ نبودن رم با مین که باید بایوس مین رو آپدیت کنید یا تعویض ماژول ها دمای قطعات و ضعیف بودن و خرابی پاور

هرکدوم رو که تست نکردین رو باید تست کنید
بعد از لود ویندوز که طول میکشه همه چی نرمال بشه بیشتر میتونه از start up باشه اون هارو خالی کنید

ممنونم رفیق...استارت آپ رو هم چک کردم خبری نیستش...فقط آنتی ویروس و سیتینگ کارت گرافیک هستش....البته بعد از نرمال شدن گه گاهی هم توی فتوشاپ بازی درمیاره....گیر میکنه...حین پخش فیلم و موزیک هم گاهی گیر میکنه...

EXTREME
01-01-2013, 15:52
درایور گرافیک رو آپدیت کنید و کدک هم نصب کنید موارد دیگرو هم تست کنید

Armin383
01-01-2013, 20:34
احتمالا به خاطر کاسپر 2013 این جوری شده. روی سیستم من با کاسپر 12 در کمتر از 1 دقیقه آماده به کار میشه ولی با کاسپر 13 نزدیک 3 دقیقه

طول میکشه.

mehdi_sheikhtadi
06-01-2013, 17:01
احتمالا به خاطر کاسپر 2013 این جوری شده. روی سیستم من با کاسپر 12 در کمتر از 1 دقیقه آماده به کار میشه ولی با کاسپر 13 نزدیک 3 دقیقه

طول میکشه.

دوستان کسپر لعنتیرو پاک کردم سیستم بال درآورده...به نظرتون چه آنتی ویروسی به جاش نصب کنم که سرعت سیستمو انقدر نگیره...

javad2015
06-01-2013, 18:06
بهترین انتی ویروس که سریع هم هست nod 32