PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید سیستم بصورت قطعه

nava-121
01-01-2013, 00:13
سلام من یک سیستم برای مکس م خوام بخرم اما با بالا رفتن قیمت ها نمی توانم یکجا همه قطعات بخرم .
می خواستم بدونم برای خرید قطعات بصورت جداگانه اولویت بندی خرید قطعات چگونه باشد تا سیستم نسبت به زمانی که همه قطعات را خریدم خیلی قدیمی نشه
با برنامه ریزی مالی که انجام دادم سال دیگه تقریبا خردادماه می توانم سیستم جمع کنم

Ali*Reza
01-01-2013, 00:31
به نظر من شما پولتون رو جمع کنین و همون موقع که بودجتون کامل شد سیستمتون رو جمع کنین. اینجوری سیستم بروز تری میتونین تهیه کنین.

Hamed DC
01-01-2013, 13:27
سلام من یک سیستم برای مکس م خوام بخرم اما با بالا رفتن قیمت ها نمی توانم یکجا همه قطعات بخرم .
می خواستم بدونم برای خرید قطعات بصورت جداگانه اولویت بندی خرید قطعات چگونه باشد تا سیستم نسبت به زمانی که همه قطعات را خریدم خیلی قدیمی نشه
با برنامه ریزی مالی که انجام دادم سال دیگه تقریبا خردادماه می توانم سیستم جمع کنم

سلام.
با یه برنامه ریزی خوب میشه هم قطعات رو خرید و هم قیمت مناسبی برای خرید اونها پرداخت کرد.
اولویت خرید همیشه با مینبورد بوده و هست. اساسی ترین و کلیدیترین قطعه، مین هستش تا بعدها برای ارتقاع دچار مشکل و هزینه های مازاد نشیدن. کاربردتون چی هستش؟؟؟ کانفیگ سیستم قدیمی رو بدین تا قیمت گذاری روش صورت بگیره. برای خرید قطعه در پ.خ تمایل داشتین میتونیم بیشتر صحبت کنیم.

animsprite
01-01-2013, 14:00
تاسال بعد هر گونه تغییر قیمتی ممکنه رخ بده و اصلا در موردش نمیشه بحث کرد -به هر حال چیزی که مشخصه اینه که شما به هر حال تا سال بعد خرداد سیستم نداری واین با این که شما بخواید قطعات رو پیش خرید کنید وداشته باشیش فرقی نمیکنه -ممکنه تا خرداد بودجه بیشتری دستتون بیاد و پیش خرید کردن بعد ها براتون مشکل ساز بشه -مشکلی که حتی بسیاری در موقع خرید سیس بصورت یکجا هم باهاش مواجه میشن وبلا فاصله پس از خریددر صدد فروش قطعه مورد نظر میکنند این مورد خیلی بین مردم شایعه-حالا بماند این برنامه ریزی بخواد برای سال بعد باشه-به هر حال اگر مطمئنید که بعد ها متضرر نمیشید به گفته دوستان با یه برنا مه ریزی به موقع هم میشه پیشخرید کرد-

nava-121
02-01-2013, 07:44
سلام.
با یه برنامه ریزی خوب میشه هم قطعات رو خرید و هم قیمت مناسبی برای خرید اونها پرداخت کرد.
اولویت خرید همیشه با مینبورد بوده و هست. اساسی ترین و کلیدیترین قطعه، مین هستش تا بعدها برای ارتقاع دچار مشکل و هزینه های مازاد نشیدن. کاربردتون چی هستش؟؟؟ کانفیگ سیستم قدیمی رو بدین تا قیمت گذاری روش صورت بگیره. برای خرید قطعه در پ.خ تمایل داشتین میتونیم بیشتر صحبت کنیم.
سلام
ممنون از نظرات خوب شما من کارم 3 dmax و انیمیشن و نرم افزارهای وابسته است.
اگه بخوام یک مادربرد خوب بخرم چه گزینه ای را پیشنهاد میکنید وچرا ؟

Hamed DC
03-01-2013, 15:16
سلام
ممنون از نظرات خوب شما من کارم 3 dmax و انیمیشن و نرم افزارهای وابسته است.
اگه بخوام یک مادربرد خوب بخرم چه گزینه ای را پیشنهاد میکنید وچرا ؟

برای کار شما مولفه پهنای باند بالا و ظرفیت کاری مناسب مهمترین اکتور هستش. چون در کار تریدی، رندرینگ با سرعت بالا وابسته به سیستمی با پردازش بالا و پهنای باند مناسب هستش.
اگر رندرینگ حرفه ای انجام میدین، نظر من روی پلتفورمهای2011 و چیپX79 هستش.