PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک شدن اطلاعات

mz73
31-12-2012, 21:23
سلام خدمت دوستان
یه روز که کامپیوترمو روشن کردم قبل بالا اومدن دسکتاپ با دو تا پیغام زیر مواجه شدم:

Windows cannot load the locally stored profile. Possible causes of this error include insufficient security rights or a corrupt local profile. If this problem persists, contact your network administrator

Windows cannot find the local profile and is logging you on with a temporary profile. Changes you make to this profile will be lost when you log off

بعدش وقتی دسکتاپ بالا اومد دیدم یه دسکتاپ جدید اومده و اطلاعات دسکتاپ قدیمم نبود همینطور هم My Document قدیم نبود.
توی درایو ویندوز تو پوشه document and setting که رفتم دیدم به جز پوشه administrator یک پوشه جدید Temp تازه اضافه شده ،که تو پوشه یadministrator اطلاعات دسکتاپ و My Document قدیمم بود اما دسکتاپ جدید مال پوشه ی Temp هستش که هرچی روش میریزم وقتی کامپیوتر رو ریستارت میکنم پاک میشه همینطور هم history فایرفاکس بعد ریستارت پاک میشه!
میخواستم ببینم راهی هست که دسکتاپ قدیمم بالا بیاد و مشکلم حل بشه
با تشکر

.AraMesh.
31-12-2012, 22:04
سلام" (اطلاعات کامپیوتریتون نمیدونم تا چ حده) اینو امتحان کنید: سیستمو Reset کنید بعد F8 رو نگه دارید تا صفحه مشکی بیاد. روی گزینه ای ک مضمونش : ورود ب سیستم زمانی ک سالم بوده برید ( آخرین تنظیمات شما) و Enter ( :n13:دقیقا لاتینش رو فراموش کردم ولی اگه با این بشه ، ی دونه الکی فایل جابجا کنید توی دسکتاپ ویندوز بعد باز Reset کنید تا تغییرات ذخیره بشه. ببینید چی میشه.