PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا 700 -ویژه برای یک خانم

m-a-88
30-12-2012, 19:50
سلام دوستان

من دنبال گوشی با مشخصات زیر هستم و البته بزرگتربن محدودیت اینه که بیشتر از 700 نمیتونم خرج کنم (البته تا یه مقدار بالاتر هم جا داره فقط یه کم) و شاید اگر لازم نداشتم ترجیح میدادم که حالا خرید نکنم......

اصلا تا این قیمت که گفتم گوشی خویی پیدا میشه؟

الان تنوع محصولات چه طوره؟ مثلا یکی مثل من میتونه با این هزینه چیزی پیدا کنه که راضیش کنه؟
---------------------------------
خواسته های من

حتما اندروید و یا ویندوز موبایل باشه
مشکلی تو نصب و اجرای برنامه ها نداشته باشه
خیلی بزرگ نباشه مناسب یه خانم باشه

خلاصه اینکه از لحاظ امکانات توی این رنج قیمت بهترین باشه

منتظر پیشنهادات شما هستم........

h!tman
30-12-2012, 20:24
درود دوست عزیز
Xperia sola با خواسته های شما مطابقت داره

m-a-88
30-12-2012, 21:55
ممنون ازh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!tman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز :n16:

فقط یک سوال، (در این گوشی)امکان ارتقای آندروید به نسخه های بالاتر وجود داره؟
------------------------------------------------------------------------------------------------

اگر نظرات دیگری هم باشه ممنون میشم

waltz
31-12-2012, 01:42
LG Prada 3
HTC One V

h!tman
31-12-2012, 13:26
ممنون ازh ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!tman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز :n16:

فقط یک سوال، (در این گوشی)امکان ارتقای آندروید به نسخه های بالاتر وجود داره؟
------------------------------------------------------------------------------------------------

اگر نظرات دیگری هم باشه ممنون میشم
فقط به اندروید 4 . متاسفانه برای خرید گوشی ی که به4.1 آپ بشه باید Xperia P رو تهیه کرد که حدود 850تومنه

maziarzar
01-01-2013, 00:54
پرادا3 خیلی خوب وشیگه اما گرونتره اطراف830 هست
وان وی هم سیپیویش تک هسته ایه
سولا تو این حدود گوشیه خوبیه

waltz
01-01-2013, 01:14
پرادا3 خیلی خوب وشیگه اما گرونتره اطراف830 هست
وان وی هم سیپیویش تک هسته ایه
سولا تو این حدود گوشیه خوبیه

درسته ولی ایشون گوشی رو برای خانوم میخوان و خانومام دوس دارن یه چیز دستشون باشه که کمتر خز باشه و شیک پرادا ارزششو داره و وان وی برند اچ تی سی رو یدک میکشه و شیکه

Abdolreza2012
01-01-2013, 01:35
به نظره من xperia u خوبه چون هم قشنگه و هم قیمت خوبی داره و هم اندازه ی مناسبی داره و اندروید 4 هم میشه و تو نصب برنامه ها مشکلی نداره

h!tman
01-01-2013, 09:13
درسته ولی ایشون گوشی رو برای خانوم میخوان و خانومام دوس دارن یه چیز دستشون باشه که کمتر خز باشه و شیک پرادا ارزششو داره و وان وی برند اچ تی سی رو یدک میکشه و شیکه
از نظر پرادا باهاتون موافقم. خیلی شیک و مجلسیه و البته الان معلوم نیست چرا تو بازار نیست! احتمالا میخوان گرونش کنن. من تو علائدین چند جا پرسیدم نداشتن
اما در مورد وان وی اصلا باهاتون موافق نیستم. طراحی قشنگی نداره و همینطور ضعیفه و ارزش 700پول رو نداره

waltz
01-01-2013, 09:50
از نظر پرادا باهاتون موافقم. خیلی شیک و مجلسیه و البته الان معلوم نیست چرا تو بازار نیست! احتمالا میخوان گرونش کنن. من تو علائدین چند جا پرسیدم نداشتن
اما در مورد وان وی اصلا باهاتون موافق نیستم. طراحی قشنگی نداره و همینطور ضعیفه و ارزش 700پول رو نداره

پرادا رو میشه آنلاینم تهیه کرد در مورد اچ تی سی نمیدونم ولی من دوستم خریده خیلی ازش راضیه کلآ اچ اتی سی همیشه اطلاعات گوشیش ادمو گول میزنه رو کاغذ ضعیف عین کار قدرتمند

m-a-88
01-01-2013, 11:04
از همه دوستان ممنون

راستش این پرادا واقعاگوشی شیکیه و با وجودی که گرونتره آدم را به سمت خودش میکشه

از نظر کارایی چطوره؟

کسانی که داشتند راضی بودن؟

(کارایی گوشی به اندازه زیبایی آن برام اهمیت داره، برخلاف خیلی از خانمها تنها زیبایی برام ملاک نیست :n05:)

775e
01-01-2013, 14:30
از همه دوستان ممنون

راستش این پرادا واقعاگوشی شیکیه و با وجودی که گرونتره آدم را به سمت خودش میکشه

از نظر کارایی چطوره؟

کسانی که داشتند راضی بودن؟

(کارایی گوشی به اندازه زیبایی آن برام اهمیت داره، برخلاف خیلی از خانمها تنها زیبایی برام ملاک نیست :n05:)
parada
واقعا گوشی عالیه هم از لحاظ زیبایی ظاهری هم از لحاظ زیبایی رابط کاربری
اگه زود تر اقدام میکردین میشد با همین 700 تهیه کرد
اما اگه بتونید parada بگیرید پشیمون نمیشید

waltz
02-01-2013, 01:10
parada
واقعا گوشی عالیه هم از لحاظ زیبایی ظاهری هم از لحاظ زیبایی رابط کاربری
اگه زود تر اقدام میکردین میشد با همین 700 تهیه کرد
اما اگه بتونید parada بگیرید پشیمون نمیشید

پرادا ارزششو داره خیلی گوشیه خاص و شیک و صد البته کارآمدِ