PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیومدن ویندوز 7

juity
30-12-2012, 13:51
سلام
یه سیستم دارم که با ویندوز Xp و ویندوز 8 بالا میاد ولی با ویندوز 7 بالا نمیاد
لطفا کمکم کنید، ممنون میشم

salar79
30-12-2012, 19:39
اگه قبل از نصب 8 ویندوز 7 رو نصب کرده اید بلد نیستم ول اگه بعد از 8 نصب کردید برای نصبش هم خوش شانسی اورده اید تا ویندوز 8 روی سیستم باشه ویندوز پایین ترش نصب نمیشه اگر هم بشه اجرا نمیشه راه ساده ای نداره چند بار توی برنامه ی بروز راه حل رو گفته شما متونید از سایتشون کل فیلم اون برنامشون رو دانلود کنید.

juity
31-12-2012, 13:25
سلام و ممنون
ولی داستان یه چیزه دیگه اس،یکی از فامیلامون PC شو آورد برا من،گفت یهو خاموش شد دیگه بالا نیومد،گفت یه ویندوز 7 نصب کن،اطلاعاتمم مهم نیست.
ورداشتم 7 نصب کردم،نصب 7 تا مرحله آخر(compeleting installation)پیش میره ولی وقتی ریست میشه ویندوز بالا نمیاد و ارور میده،
هاردشو از تو کیس درآوردم گذاشتم تو کیس خودم 7 روش نصب کردم بدون هیچ مشکلی نصب شد و ویندوز بالا اومد،
بعد هارد خودمو که 7و 8 روش نصب بود رو گذاشتم تو کیس این بنده خدا و انتظار داشتم که هیچ ویندوزی بالا نیاد ولی
در کمال تعجب دیدم 8 بالا اومد ولی 7 بالا نمیاد، بعد هارد خودشو گذاشتم تو کیسش و یه xp نصب کردم، بدون هیچ
مشکلی نصب شد و بالا اومد،نتیجه گرفتم سیستم با XP و 8 مشکلی نداره، شرمنده اینقدر حرف زدم، الان باید چیکار کنم
این بنده خدا 7 میخواد،لطفا یکی راهنماییم کنه، ممنون میشم

salar79
31-12-2012, 16:39
باز هم به سایت برنامه ی بروز مراجعه کن همون روش رو امتحان کن ممکنه درست بشه
روشی که زمانی ویندوز جدید تری نصب است و ویندوز پایین تر بالا نمی یاد البته اگه بعد از نصب ویندوز بالا تر:n05: