PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اعصاب خورد کن درگ و دروپ کردن فایلها در ویندوز سون

FOURTH RETURN
30-12-2012, 00:29
چرا درگ و دروپ کردن فایلها منظور همون جابجا کردن فایلها و پوشه ها توی سون انقدر الکیه؟ توی اکس پی خیلی این کار راحت بود:n21::n03::n13:

مثلا یه فایل یا پوشه رو با موس میگیری بلند میکنی میخوای بذاریش توی یک پوشه دیگه یا اصلا داخلش نمیره یا چند تا پوشه بقل اون پوشه که میخوای فایل رو بهش انتقال بدی هم های لایت میشن
آخر مجبور میشی کپی پست کنی:n15:

salar79
30-12-2012, 19:44
شما اشتباه میکنید
فقط بعضی از فایل ها که مثلا توی سی دی یا دی وی دی قرار دارد نمیشه
اگر این اتفاق توی سیستم شما نمی افتد نمیدونم قطعا اشکال از سیستم یا موس است من چیزی درباره ی فعال سازی بعضی امکانات توی موس با سی دی همراه شنیدم ولی چیز زیادی در موردش نمی دونم احتمالا مشکل از این جاست
یا شاید هم ویندوز شما کامل کرک نشده:n13::n13:

FOURTH RETURN
31-12-2012, 00:46
شما اشتباه میکنید
فقط بعضی از فایل ها که مثلا توی سی دی یا دی وی دی قرار دارد نمیشه
اگر این اتفاق توی سیستم شما نمی افتد نمیدونم قطعا اشکال از سیستم یا موس است من چیزی درباره ی فعال سازی بعضی امکانات توی موس با سی دی همراه شنیدم ولی چیز زیادی در موردش نمی دونم احتمالا مشکل از این جاست
یا شاید هم ویندوز شما کامل کرک نشده:n13::n13:

نه اشتباه نمیکنم با چپ کلیک که اصلا نمیشه باید با راست کلیک فایل یا پوشه رو بلند کنی بذاری روی اون پوشه ای که میخوای بهش منتقل کنی اما بازم مستقیم دروپ نمیکنه ازت میپرسه میخوای کپیش کنی اونجا یا موو کنی راهی هست که نپرسه و مستقیم فقط موو کنه؟

salar79
31-12-2012, 16:35
برای راست کلیک درست میگویید ولی برای چپ کلیک من امتحان کردم پوشه رو به یک پوشه ی دیگه منتقل کرد:n27::n13:

FOURTH RETURN
01-01-2013, 00:00
پس اشکال از چیه ؟ ممکنه از کرک ویندوز باشه؟

Pedram_IR
01-01-2013, 03:45
عزیز ، شما احتمالا کیبوردت مشکل داره و کلید Ctrl اون گیر کرده، چند بار دو تا Ctrl های کیبوردت رو روشون ضربه بزن و سیستم رو ری استارت کن ببین درست میشه یا نه، اگر نشد یه کیبورد دیگه رو امتحان کن ببین باز هم مشکل داری یا نه؟

salar79
01-01-2013, 18:12
اگر همراه موس تون سی دی وجود داشته احتمالا باید این امکان رو توی موس تون با استفاده از اون سی دی که معمولا مینی سی دی هست فعال کنید البته در این مورد خود من هم از کسی شنیده ام و خودم همچین مشکلی رو نداشته ام ولی امکان این هم وجود داره که دست کرک ویندوز باشه چون مربوط به قسمت نرم افزار میشه تا سخت افزار