PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای استــــخــــر

Mahdi/s
29-12-2012, 20:16
ســلام....

مقدمه
قصد دارم به کمک شما دوستان در این تاپیک به روشهای سنتی و نوین اجرای استخر بپردازم...

از قبل توی فکر اش بودم چون تجربه ام کامل نبود دست نگه داشتم...میخواستم یه تاپیک تکمیلی باشه...ساخت استخری که کار میکردیم تقریبا تمام شده.......به مرور زمان شروع میکنم براتون به

دسته بندی مراحل .عکس ها و توضیحات لازم....

نکته ایی که خیلی مهم هست باید بگم..مواردی که من اینجا مینویسم کامل نیست و فقط نکاتی جزئی هست که برخوردم بهشون میتونن ناقض و اشتباه باشن../

===========================

فهرست بندی.

moein maleki
31-12-2012, 16:10
سلام این استخر که شما میگین نقشه های کدشو دارین اگه هست سایت پلان 1/200 رو من لازم داارم برای طرح برنامه فیزیکی ممنون.

Mahdi/s
31-12-2012, 20:12
سلام این استخر که شما میگین نقشه های کدشو دارین اگه هست سایت پلان 1/200 رو من لازم داارم برای طرح برنامه فیزیکی ممنون.
ســـلام...
بله دارم..براتون میزارم.....ابعاد استخر هم حدودا 5*8 هست..استخر خانگی هست../

Mahdi/s
01-01-2013, 14:34
فایل کد خدمت شما....البته همین نقشه اجرا نشده و تغییرات جزء ایی داشته توی تیغه بندی ..اما کار شما رو راه میندازه امیدوارم مفید باشه..//

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]استخر.rar.htm

Mahdi/s
03-01-2013, 21:38
خاکبرداری

نکات

تصفیه خونه باید از استخر پایین تر باشه/

به دلیل اینکه تصفیه آب راحت تر انجام بشه و آب با نیروی ثقل خودش وارد تصفیه خونه میشه../

سعی کنید برای انتخاب تصفیه خونه نزدیک ترین محل رو به استخر انتخاب کنیدفاصله لوله کشی ها کمتر میشه.

قالب بندی و بتن ریزی

مش بندی اول انجام میشه بعد...لوله های تاسیسات...کشیده میشه....و بعد مش بندی دوم....

آرماتور بندی.. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لوله های برق برای پرژکتورهای داخل استخر در نظز گرفته شود
بتن استخر باید.../
نسبت مصالح درشت به ریز برابر باشد(در حالت عادی معمولا نسبت درشت دانه به ریز دانه 60% به 40 % است.)
نسبت آب به سیمان حداقل باشد.

ویـــبره مناسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ماله کشیدن مناسب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

======================

hosein002
04-01-2013, 00:30
میشه مراحل رو با تصویر بزارید

A M ! N
04-01-2013, 01:41
سلام آقا مهدی خیلی کار زیبایی که مراحل رو اینجا توضیح میدین.

مش بندی چیه ؟

Mahdi/s
04-01-2013, 17:41
ســلام...

میشه مراحل رو با تصویر بزارید دیروز داشتم عکسها رو اپلود میکردم که دیگه مجبور شدم برم و کنسل اش کردم....پست ویرایش شد...

سلام آقا مهدی خیلی کار زیبایی که مراحل رو اینجا توضیح میدین. خوشحالم خوشت اومده...//

مش بندی چیه ؟ به شبکه های آمارتور بندی توی فونداسیون اصطلاحا مش بندی هم میگن...توی اولین عکس نگاه کن...یه لایه آرماتور بندی شده....لوله های تاسیسات انجام شده و بعد دوباره آرماتور بندی میشه..

سوالی هست در خدمتم../