PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایلهای فلشم چرا همچین شده...

Переклад не
29-12-2012, 17:49
سلام
امروز فلش رو به لبتاب وا مونده ی دوستم زدم و فورا فایلهاش اینشکلی شدن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آنتی ویروس کسپرسکی آپدیت شده اسکنش کرد و 5 تا ویروس گزارش داد و پاک کرد.اما فایلها همچنان این شکلی هستن.حجم فلش هم همون حجم قبلیه.یعنی قبل از این شکلی شدنش که 6 گیگ اطلاعات زده بودم ، همون میزان اشغال رو نشون میده
ممنون میشم

*Batman*
29-12-2012, 19:30
سلام
خرچنگ غورباقه نشان دادن فولدرها و فایلهای فلش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Переклад не
29-12-2012, 20:07
فلش من hp 8 گیگ هستش و تا حالام سابقه نداشته .همیشم سیف ریموو میکنم درش میارم.الان با کلی اطلاعات که توش دارم چه ... به سر بریزم؟؟

kourosh_sos
30-12-2012, 09:26
با سلام.
فایل ها و فولدر های فلش شما اصطلاحا super hidden شده برای نمایش فایل ها و فولدر ها از منوی view گزینه folder options رو بزن بعد تیک گزینه show hidden ... رو بزن بعد تیک گزینه hide protected ... بردار پیغام داده شده رو yes کن حالا تمام فایل ها و فوادر ها نمایش داده میشود برای رفع این مشکلم یکی از بچه های قدیمی انجمن یک برنامه نوشته بود که از super hidden خارج میکرد خودت زحمت search رو بکش.

Переклад не
30-12-2012, 10:38
با سلام.
فایل ها و فولدر های فلش شما اصطلاحا super hidden شده برای نمایش فایل ها و فولدر ها از منوی view گزینه folder options رو بزن بعد تیک گزینه show hidden ... رو بزن بعد تیک گزینه hide protected ... بردار پیغام داده شده رو yes کن حالا تمام فایل ها و فوادر ها نمایش داده میشود برای رفع این مشکلم یکی از بچه های قدیمی انجمن یک برنامه نوشته بود که از super hidden خارج میکرد خودت زحمت search رو بکش.

دیشب فلش رو فرمت کردم و بعدش ریکاوری کردم تمامی اطلاعاتش که مجموعا 94 گیگ میشدن رو برگردوند.آخه فلش من 8 گیگه این همه اطلاعات تو دفعات قبل زده شده بودند و اینا

MRHArtsClube
31-12-2012, 03:39
سلام دوستان:n16:

مواد مورد نیاز:
یک فلش سالم (تقلبی نباشد و قبلا کار کرده باشد) :n02:
یک سیستم آلوده به ویروس خرچنگ قورباغه کن :n02:

اول یه توضیحی بدم که از تجربیات خودم هست:
این به اصطلاح ویروسی شدن فلش (چون بعد از اسکن توسط آنتی ویروس هیچ ویروسی پیدا نمیشه؛ چون نیست، میگم به اصطلاح) یه دستکاری توی FAT ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فلش مموری هستش! این ویروس بعد از ایجاد فایلهای تقلبی، با اسمها و سایزهای عجیب (که آدم اینجوری میشه :n19:) و یه جوری مخفی سازی بعضی از فایلا :n02: (که سوپر هیدن یا System + Hidden هم نیست) باعث ایجاد رعب و وحشت میشن :n02:
اما در واقع فلش شما سالمه و فایلها سر جاشونن!

راه حل ساده و 100% عملی:

تجربه به من نشون داده که ویروس ها و برنامه هایی که تحت ویندوز اقدام به اختفای فایل می کنند (:n02:) در لینوکس از کروکندیل هم ضعیفترند (باز هم :n02:) {برنامه هایی نظیر Folder Lock یا Folder Hide و برنامه های مشابه هم توی لینوکس کاری ازشون بر نمیاد. البته Folder Lock اون ورژنهاییش که پوشه رو قفل می کرد، نه اون ورژنیش که اطلاعات رو پک میکرد و پسورد پروتکت میکرد.}
تنها کاری که باید بکنید اینه که با استفاده از یه سی دی Hiren Boot یا Linux (هر کدوم که باش حال می کنید، اگه آشنایی ندارید Ubuntu مناسب شماست) لینوکس رو به صورت Live بالا بیارین و بعد وارد فلش بشین و اطلاعات خود رو کپی کنین یه جای دیگه!
از اونجا که ویروسه زده FAT فلش شما رو خراب کرده یا باید Hex بلد باشین و FAT رو دستی درست کنین یا با یه فرمت کردن ساده فلش رو احیای مجدد کنید :n06:امیدوارم لذت برده باشید!

rahnemoun
06-01-2013, 08:48
فلش HP-32G منهم تقریبا همین مشکل رو داره منتها وقتی می‌خوام فذمتش کنم پیام میده که فلش شما رایت پروتکت هست!!! نه میشه فایلی توش کپی کرد و نه میشه فایلی رو ازش پاک کرد.
بعضی فایل‌های داخل اون بدون مشکل قابل دیدن هست ولی بعضی دیگه بصورت خرچنگ قورباغه!!! و با حجم‌های عجیب و غریب.

میشه راهنمایی کنید که چکار کنم؟
ضمنا با برنامه HP Usb Disk Storage Format Tool هم خواستم فرمتش کنم که باز همون پیام رو میده.

مرسی - رامین