PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجمیع 2 سوال قبلیم از 2 تاپیک قبلی - هنوز به جواب سوالم نرسیدم

peyman_nn
29-12-2012, 16:07
سلام
بنده خیلی سریشم تو پیدا کردن جواب سوالاتم :n02:

یک فولدر سریال خارجی داشتم که عکسش در این تاپیک هست ، 2 قسمت داره که نه پاک میشد و نه حذف ، از روی یک کامپیوتر دیگه از یک شهر دیگه ریخته شده اونجا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان راهنمایی کردند ولی نشد ، یک بار در منوی نرم افزار perfect uninstaler دیدم که گزینه force dellete داره
فکر کردم با اون بشه پاکش کرد ، روی یکی از اون 2 تا کلیک راست و اون گزینه رو انتخاب کردم
دو تا پنجره اومد و وقتی اونا رو بی مهابا انتخاب کردم با کمال تعجب دیدم تمام فولدر هام قفل شد مثل اینجا

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و تمام فولدر ها خالی شده بود
دوستان فرمودند مشکل Permission است ، با این کار قفل رو از روی فولدر ها برداشتم ولی فولدر اصلی بازم همون قفل رو داره و رنگش هم فرق میکنه
بازم دوستان فرمودند با انتی ویروس و محیط cmd ببینم که چیزی رو تو فولدر میشناسه یا نه ، ولی چیزی رو نشناخت

گفتند پاک شده ، نرم افزار power data revovery 6.6 رو نصب کردم و 6 ساعت (اون هارد اکسترنال ) زیر ریکاوری بود ، ولی هیچی پیدا نشد و حتی مویی رو که پاک کرده بودم اورد
من مطمئنم اون سریال هام پاک نشده و فقط به طور قوی یی فولدر محافظت میشه

شما راهکاری برام ندارید ؟
تشکر که وقت میذارید :n16:

peyman_nn
30-12-2012, 09:58
سلام
لطفا به من بگید اگر بخام به مایکروسافت ایمیل بدم باید چی کار کنم ؟
میخام این سوال رو از اونا بپرسم

peyman_nn
02-01-2013, 13:19
دوستان لطفا راهنماییم کنید
یا حداقل بگید که اگر این سوال رو از مایکروسافت بپرسم ایا جواب میدن یا نه ؟
کجا بباید بپرسم ازشون ؟

kalantarahura
02-01-2013, 15:11
سلام
لطفا به من بگید اگر بخام به مایکروسافت ایمیل بدم باید چی کار کنم ؟
میخام این سوال رو از اونا بپرسم

دوستان لطفا راهنماییم کنید
یا حداقل بگید که اگر این سوال رو از مایکروسافت بپرسم ایا جواب میدن یا نه ؟
کجا بباید بپرسم ازشون ؟

سلام.دوست من اگه بهشون میل بزنین در اسرع وقت جواب میدین.مطمئن باشید.میتونین به لینک زیر مراجعه کنین.امیدوارم مشکلتون حل بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید